Joker (2019) odpad!

Z dvouhodinoveho filmu se koukate hodinu na to, jak se nekdo smeje. Malem jsem usnul v kine.

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Jsem vystudovaný historik, je to zároveň i můj koníček a musím říct, že mě překvapila objektivita Ruska. Fakt super dílo, občas samozřejmě něco zkreslené ve prospěch SSSR, ale na poměry minimálně. Když se kouknete na válečné dokumenty z USA, tak USA vychvalují až hrůza, tohle je snesitelnější. TOP.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Velice se mi to líbilo. Mnohem více, než předchozí díl. Sice to mohlo být trošku kratší, ale to nevadí. Pro pana Zbožínka mám tento vzkaz: Transformers jsou top- Spiderman smrad.

Příchozí (2016) odpad!

Největší sra.ka na který jsem kdy v životě byl. HNUJ. Postavy mě vytáčeli, že jsem doufal, že je fakt rozstřílej na hadry, zápletka nejdebilnější na celým světě.

Já, Earl a holka na umření (2015)

Tak tenhle film mě totálně odrovnal... Upřímně, když jsem viděl žánr komedie, tak sem myslel, že se zasměju. Bohužel jsem si nepřečet pořádně popisek filmu. Tenhle film se mi z hlavy nedostane hodně dlouho. Bohužel, když mi bylo 15, umřela na rakovinu moje platonická láska a sestra mého nejlepšího kamaráda, a průběh byl bohužel až moc nápadnej průběhu nemoci v tomto filmu, takže tenhle film na mě působil dost drasticky. Je to moc dobře natočenej film, nemám, co bych vytknul. Kur.a je to fakt silnej příběh....

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Hodně skvělej filmoseriál. Přehlídka absolutních hereckých skvostů. Trio Bohdalka, která hrála sebe samu, Růžičková a Chýlková nemá konkurenci. TOP: Dnes je to osmnáct let co mi umřel muž... Odpověď: Co děláte proti molům? :D

Zlatá mládež (2015) (pořad) odpad!

A na tohle my přispíváme z našich peněz bez našeho souhlasu.... Ještě chvíli a lidi Vás z tý ČT vyženou košťatama!

Musíme si pomáhat (2000)

Životní role pana Polívky. Opravdu herecký výkon, který se jen tak nevidí... Klobouk dolů.

Ro(c)k podvraťáků (2006) odpad!

Já viděl za život už hodně sraček, ale tohle nemělo obdoby. Scénář směšnej, herci tragédie, vtip v mínusu. Občas lituiju, že se za špatný filmy nedávaj paragrafy.