99 domovů (2014)

Úvodní zápletka není špatná, jen to podání padá na tři nohy, chtělo by to víc bezkrupuloznosti a šlápnout na pedál. Ovšem Michael Shannon s Andrew Garfieldem (on fakt umí hrát) jsou to nejlepší co může film nabídnout.

Suburra (2015)

Jedna malá událost vedoucí k naprostému zničení všech zůčastněných. Žahavá chapadla se Vám nevyhnou ať jste politik, drogový boss, mafiánský nájemný vrah nebo jen náhodně zatažená bezskrupulozní nicka. Ale co, pro rodiny jsou skoro všichni jen pěšáci.

Deadpool (2016)

CHIMI-FUCKING-CHANGA. A ve dvojce musí bejt Spidey!

Znovu a jinak (2011)

Jemnější, ženská verze Amerického psycha (spíš knížky) bez bílých límečků, motorové pily a bezskrupulózního Patrica schopného zabít kvůli hezčí navštívence. A možná to je přesně to co hlavní hrdince nakonec chybělo, nějaký větší výkřik, nesmyslnou akci, či snad jen pořádnou ránu. A ve chvíli kdy to konečně čekáte, Charlize chytne oheň v očích, stáhnou se jí rysy a skoro se promění v kobru připavenou uštknout, tak jí scénář vektne do pusy naprosto patetický monolog nanejvýš dvacetileté nány. Tenhle film měl navíc.... 7/10

Tři bratři (2014)

Jedna hvězda za ucházející vizuál, druhá hvězda za pedofilní linku....víc ani nic.

Turbo Kid (2015)

Fragmenty z filmu jsem už viděl v pár výročních sestřizích, že jsem se musel na vlastní oči přesvědčit co vede autory mashupů k jeho použítí. Sice nejde o žádnou velkou bombu, ale o velmi hravé, za pár šušní natočené, fandovské postapo ovlivněné 80's feelingem. Hrdinové se prohánějí na BMXkových kolech za zvuků parádní hudby skupiny Le Matos, na sobě vláčej kostýmy ze starejch dílů Šílenýho Maxe, do toho sem tam zableksne pár jednoduchých digi efektů, všichni herci vesele přehrávaj a nadšení pro věc z nich cáká až do vašeho obýváku. 7,5/10

Mé druhé já (2007)

Batmanovskej origin hadra. Tři hvězdy tvářící se za čtyřku pro Jodie.

Hazardní hráči (2015)

Vymazlená gamblerská bromance, v který je od začátku jasný že se všechno posere, jenže ta jiskřička možný změny tam furt je. 8/10

Ant-Man (2015)

Asi někdo ze scénáristů hodně koukal na dvojku Kick Ass a řekl si že chce něco podobně ztreštěnýho. Teda ne uplně, prodáváme to předsi jen dětem, rodinám a tak. Pak se na ní mrknul znova a řekl si: "Who Gives a Shit." a vznikl film kterej jsem právě viděl.