Zpátky do ringu (2013)

Jo nějakou úroveň to má, člověk se občas zasměje a tak. Jinak je to ale nuda.

Architects of Control (2009)

Je to hodně zmatený, chlápek co to celý vypráví přeskakuje z jednoho tématu na druhý a pořádně v důsledku nic neprobere. Každopádně knížky, které představuje v průběhu celého dokumentu, bych si hrozně rád přečetl.

Noe (2014)

Zklamání rozhodně...absolutní podpásovka hned na začátku kdy vám sdělí, že Hermiona nemůže mít děti a líbá ji tam ještě k tomu nějakej dežo ze solárka. To pak člověk nemá ani chuť se koukat dál... Aronofsky se vůbec neměl pouštět do tohodle náboženského blábolu.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Za mě nejhorší ze všech Star Treků...Picard je hlavně strašnej vocas.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

DS9 nebo Voyager...hmm nemůžu si vybrat, který z těchto dvou je nejlepší ze všech Star Treků. Každopádně DS9 má několik much, které mě štvali (stejně jako Voayager). Několik dílů z paralelního vesmíru..podlě mě naprostá zhovadilost, holosimulátor s Vicem nebo opět jeden díl s Q a propána boha celej nápad s bajoranským náboženstvím.... Když pominu tyhle blbosti tak naprosto parádní Star Trek. Nejoblíbenější postavy Garak a Chief O´Brien, z vedlejších postav rozhodně Quarkův bratranec co prodával zbraně :)). DS9 byl na nejlepší úrovni během 4,5 až do půlky 6 serie.. propuknutí války s Dominionem, pohyby flotil a válka na život a na smrt. Top :)

Pompeje (2014)

To byl zase jednou špatnej film. Paul W.S. Anderson udělal jen dva dobrý fílmy. Horizont událostí a první Resident Evil. Od tý doby předpokládám prodělal nějakou mentální příhodu, která na něm zanechala trvalé následky a každej jeho výtvor je past vedle pasti. Škoda škoda...

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Celkem sranda, ale hlavně jsem objevil platonickou lásku k Alison Brie :)) nejoblíbenější postava - Abed.

Já, Frankenstein (2014)

Zas tak marný to nebylo jak tady skoro každej brečí. Když se smíříte s tím jaký to je, tak se dá na to v klidu dívat :)

Power Rangers Megaforce (2013) (seriál)

Nostalgie hadr. Kdybych teď byl zase děcko tak sem z toho stejně odvařenej jako tenkrát. Úlet rozhodně :)