Hellraiser (1987)

Nejlepší pekelnický film který znám. Vymítač ďábla je silný zážitek, ale z tohohle filmu jsem měl bláto na hřišti!!!

Z pekla (2001)

Mystérium filmu je silné, Johny Depp a Heater Graham vynikající!!! Velmi kvalitní film, kterému to kazí snad jen nejasné rozuzlení, něco jako kdyby jste z pozadveří slyšeli zlověstné vrčení a štěkot, otevřete, před vámi sedí čivava, vedle které jede magneťák s nahrávkou.

Cela (2000)

Velmi zajímavý námět v tom nejkontroverznějším kabátě maličko ve stylu Hellriser ale je to tak nějak nevkusně zpatlané dohromady. Je to v režii podle mého soudu a nedotaženému scénáři což film s velkým potenciálem bohužel nedostane na kýžený zážitek za mě 2 hvězdy.

Leon (1994)

Další z filmů jehož kult mi uniká. Ale rozhodně to není špatný film a velmi se mi líbil. Možná je to tím, že mám Jeana Reno raději v komediálních rolích, jako chladnokrevný zabiják nebyl vůbec špatný a nutno říci, že Gary Oldman si zde zaručil raketový start, ale jak říkám trochu mimo mě.

Salton Sea (2002)

Val Kilmer v jeho nejlepší roli, jiných takových se asi nedočká. Ve světě feťáků je mystérium každý okamžik před a po nástřelu.

Zmatená duše (2007)

Je to naprosto neuvěřitelné, ale je tu další filmová lahůdka z naprosto neznámého filmu!!! Další milé překvapení, skvělý Matthew Perry, ale i ostatní. Scénář, který svou tagikomičností pro mě nemá konkurenci, celkovou náladou mi připomněl depresivního robota ze Stopařova průvodce Galaxií, jako by vyprávěl co se mu honí hlavou. Zkrátka plno komických situací odehrávajících se kolem člověka žijícího svou rychlostí v uspěchaném světě, není divu že si připadá divně, ale závěr tomu dá jasný tvar, skvělé prostě a jednoduše!!

Total Recall (1990)

Film který v divákovi, ve mě tedy rozhodně, zanechá hodně silnou vzpomínku jako třeba Star Wars nebo Vetřelec a jde s člověkem celým životem. Nový film z roku 2012 je hodně dobrý, ale díky Arnoldovi a té době a tak vůbec je tohle prostě a zkrátka filmový originál.

Total Recall (2012)

Přistupoval jsem k Total Recall s odstupem a nakonec jsem byl hodně příjemně překvapený. Stává se mi to teď poslední dobou celkem často a díky bohu za to!!! Původní Total Recall nepředčí, ale jen v tom, že nejde o původní film a i když je to vlastně úplně jiný film, stejně Vám to prostě nedá a na pět hvězd to není. Je to i otázka načasování, kdybych viděl nový Total Recall dříve než původní, třeba bych mluvil o všem obráceně, no není to Recall.

Nebezpečná rychlost (1994)

Kult tohoto filmu mi nějak unikl a pořád uniká, není to tak dobrej film, vlastně je to dost těžký průměr a třetí hvězda se drží zuby nehty.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Další důkaz toho, že čím je muž větší lhář, tím je u žen více oblíbený.