Poslední samuraj (2003)

Kde cesta začíná tam i končí, v případě Posledního Samuraje je to asi tak. Celé je to výpravné, Cruise hraje standartně dobře, miluju samurajskou tématiku!! Ale já prostě nevím, něco tomu chybí a je to takové celé klišoidní, jo to je to správné označení, celé to zavání provařeným klišé.

Síla muže (1992)

Hezky odvyprávěný příběh o Aparteidu, lineárně se vlekoucí přes dvě hodiny.

V Bruggách (2008)

Jsou herci kterým ne a ne přijít na chuť. V tomhle filmu hrajou hned tři takový. Colin Farrell, ten mi ale svým výkonem nevím proč připomínal Brada Pitta, Brendan Gleeson a Ralph Fiennes. Musím říci, že po shlédnutí si tuhle trojici budu pamatovat bděle!!

Ošklivé káčátko a já (2006)

Povedený animák, který však kvalitou animace není zrovna na špičce, ale dohání to vtipem a osobitým příběhem o tom jak se můžete z labutě stát kachna a pak zase z kachny labuť:D Nejlepší je kočka poškozená léty vystupování jako břichomluvec!!!

Divočáci (2007) odpad!

To se jednou takhle sešli John Travolta, Tim Alen, Martin Lawrence, Ray Liota, William H. Marcy a ještě do partičky přibrali Marisu Tomei. Spolu se totálně zkoksovali, přečetli si scénář a rozhodli se natočitu tuhle píííp sračku. Když se na to kouká soudnej člověk, nemůže jinak než se smát, ale zoufale a beznadějně!!

Americká panna (2009)

I když je tahle komedie celkem nuda, tu a tam se objeví i pár okamžiků kdy se pobavíte, ale vážně jen pár.

Vesmírná exploze (2008) (TV film) odpad!

Tak tohle je vážně exploze, ale spíš septiku.

Kopačky (2008)

Směšná rozchodová komedie s osobitým stylem a zábavným scénářem, překovává i Riskni to s Polly, kterémuž musím ubrat jednu hvězdu.

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

Zklamaní, ale zároveň tak nějak stále na stejné vlně se nesoucí pokračování. Další díly jsem raději neriskoval.