Gappa (1967)

Půvab tohoto filmu se skrývá v jeho nedokonalosti!

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Oproti jedničce dostála zlepšení pouze animace. Příběh je násilně strojený, jen aby na něj mohly být navlečeny gagy, které jsou výrazně slabší než v jedničce. Ani ta veverka už není tak zábavná, její obličej zná jen tři grimasy, které se opakují stále dokola a po nějaké době mě omrzely.

King Kong (2005)

Trikově velmi povedený, i když ve chvílích, kdy Kikoš nese Naomi v pracce, je zelený pozadí evidentní. Bitky s dinosaury atp. jsou svižný, nápaditý a zábavný ... jenže ... film je dost často přespříliš přehnanej. Křehounká Ann by putování džunglí tím stylem, jakým to zažila s Kongem, těžko rozdýchala. Kolize v soutěsce by byla naprosto fatální úplně pro všechny a mohl bych pokračovat ... Peter se nechal až příliš unýst svou fantazií, škoda, že se nenašel nikdo, kdo by ho byl zmírnil ... ale to všechno vynahradí Kikoš, kterej je sympaťák a BOREC a ten humor, kterej se line skrz celej film ... a je to doják jak kráva : (

King Kong (1933)

Když jsem byl malý, bál jsem se u Konga tak moc, že ho tatík musel nadobro smazat : ( ... nejvíc mě děsil Kongův souboj s tou přerostlou užovkou.

Krevní pouto (1998)

Díky bohům za tu panovačnou tchýni. Díky, Jessico.