Duch nad zlato (2013) (TV film)

S plným žaludkem a novými ponožkami se mi na tuto pohádku koukalo krásně. Nenadchla, ale rozhodně neurazila. A zaslouží sí víc, než 38%, které teď má :)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

To jediné, co mě potěší na Nově :-) Každý díl je vlastně stejný a přesto pobaví, to si zaslouží solidní 4*, ale na 5 by to chtělo alespoň občas nějakou změnu :) PS: slovenský dabing je nejlepší :)

Escobar (2017) odpad!

Seriál Narcos mě zaujal natolik, že jsem si o Escobarovi přečetl několik knížek, o tu dobu se víc zajímal, viděl mnohé reportáže a rozhovory. No a potom jsem si pustil tenhle brak, kde všechno bylo překrouceno, upraveno a zmatláno do chaotické slátaniny, aniž by byť jedna postava měla nějaké charisma. Nedokoukal jsem to...

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Těžko říct, proč "jen" 4* Možná proto, že jsem to viděl v angličtině a téměř 100% jsem díky tomu nepochopil nějaký vtípky. Možná proto, že to jsem to viděl v relativně špatné kvalitě, což je u akčního filmu vždycky problém. Příběh mě moc nezaujal, nehrát v tom Stallone, Statham, Lundgren, Van Damme, Schwarzenegger, Willis, Norris a Li, dal bych tomu o 2 hvězdy míň. Ale oni tam hráli :-)

Falešní poldové (2014)

Kdyby z toho udělali víc komedii než akčňák, mohlo to být perfektní. Takhle vznikla průměrná bláznivá komedie a podprůměrný akční film..

Free to Play (2014)

Dota je moje neskutečná srdcovka, těch hodin, co jsem u toho proseděl, sleduju PRO scénu, fandím NAVI :) Od dokumentu jsem čekal rozhodně o něco málo víc, ale protože nedokážu definovat, co přesně, tak musím dát 4*. Danil Ishutin alias Dendi je pro mě naprosto nejvýraznější osobností evropsko/americké scény a myslím, že právě díky němu se Dota stává stále více populárnější. Díky jeho přístupu, laskavosti a smyslu pro humor.. Opravdu hrozně moc bych NAVI přál, aby vyhráli letošní The International-už 4., protože vyhrát 200 milionů korun, to už asi není k zahození :) Do prize poolu jsem taky "nemalou" částkou přispěl a jedna věc mě mrzí, že nemůžu do Seattlu :( PS: Ano, mezi rokem 2012 a 2014 narostl prize pool z 1.6 milionu dolarů na 10 milionů dolarů!!!! Takže pokud máte nějakej zajímavej nápad na investici v oblasti e-sportu, hned mi napiště! :) Do 10 let v tom budou lítat tak šílený prachy, že se z toho zblázníme! :)

Gran Torino (2008)

No, nějak nevím co napsat, protože ten konec filmu mi naprosto vyrazil dech a došla mi slova. Snad asi jen to, že jsem se celý film dobře bavil, než se začalo střílet. To jsem skoro brečel.. a vlastně ani nevím proč, takovej protivnej dědek a morous to byl.. a přitom neskutečně hodný a statečný člověk. Film plný protikladů, rozhodně stojí za zhlédnutí. Já jsem z něj byl totálně na větvi.. :-) 95%

Griffinovi (1999) (seriál)

Téměř dokonalý, svižný, ujetý, trhlý, nevím co víc dodat. To se musí vidět :D