Záhada Blair Witch (1999)

Nejsem hororový fanda a hororům se spíše straním, protože jsem strašpitel. Na Blair Witch jsem se podívala jenom kvůli tomu kultu kolem něj. A nic.

Vesnice (2004)

Je to takové zvláštně nijaké, trochu napínavé, trochu nudné a pak přijde bomba nakonec, která získává čtvrtou hvězdu. To jsem prostě nečekala a byla jsem z toho paf ještě druhý den.

King Kong (1976)

Jediné, co si pamatuju je, že to byl první film, u kterého jsem brečela.

Comeback (2008) (seriál)

Jediný sitcom, na který jsem se dívala pravidelně a u kterého jsem se i pravidelně smála nebo alespoň usmívala. Ne všechny díly jsou si rovnaké, ale u nás nemá konkurenci. U mě nemá konkurenci. Martin Dejdar je jako Ozzák perfektní. Nej díl "Zdravý a nemocný". "Mouka teče do lednice jedině v Plzni":).

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Výjimečný případ - jaká kniha, takový film. Po přečtení prázdný pocit, po vidění prázdný pocit. Zbytečné a nic neříkající.

Rocky (1976)

Rocky je filmem, který můžu vidět znovu a znovu a pokaždé mě pohladí po duši. Snímek má perfektní soundtrack a především jasný a nepřekombinovaný děj, který se dnes už moc nevidí. Nesnaží se udělat ze sebe něco, co není. V jednoduchosti je krása a přesně o tom Rocky je. Sly v mé nejoblíbenější roli.

Za svitu měsíce (2007) (seriál)

Nevím čím to je, že mě ten seriál tak dostal. Patří k mým nejoblíbenějším na věky věků. Ámen. Alex je můj nejoblíbenější upír a spolu se Sophií jsou snad nejsympatičtější pár vůbec. K tomu Jason Dohring jako cool kámoš. Nemám, co vytknout. Jen škoda, že nebyla aslepoň ještě jedna série.

Na tuhle nemám (2010)

Velmi pohodová komedie a to hlavně díky Jayovi. Toho kluka mám v oblíbených od dob "Undeclared" a on snad nikdy nezestárne. Tady sice moc kecal, ale pořád je kouzelnej. Co jsem nepochopila je naprosto "úžasná" Molly a "neúžasná" bejvalka...? Molly je pěkná ženská, ale ztratí se vdavu, takových potkám za den v Brně spoustu, její kámoška byla výraznější. A ta bejvalka? Tak byla možná praštěná, ale určitě vypadala stejně dobře. Ale co už, jsem holka a mám na to jiný pohled.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Takový klasický novodobý americký film. Nacpěme tam toho co nejvíce a to hlavně akce, i když je úplně nereálná a prostě dost stupidní (šermování na korbách aut - bylo to opravdu nutné?). Na podobné akční pitomečky už jsem alergická. Jedno mínus. Další mínus - hlavní záporák Ruska. To už je taky strašný americký klišé. Znají jenom Rusáky a vždycky z nich udělají chudáky a nebo záporáky. Je pravda, že průměrný Američan jiný národnosti ani nezná (kromě Mexičanů teda ještě), ale stejně. Shia byl ok, za návrat Marion plus. Mimozemšťani taky další plus. No a Indy je Indy, ten to zkazit nemohl.