Prison School (2015) (seriál)

Zábavné , vtipné a dráždící. Tuhle školáckou mírně sadistickou taškařici jsem potřeboval :-)

Had a duha: Smrtící voodoo (1988)

Dovolená na Haiti? To určitě:-). Kvalitní mysteriosní kousek Wese Cravena. Voodoo tématiku mám rád stejně tak i exotické prostředí a tajemné, prastaré rituály. Pullman v pohodě. Jenom ten závěr byl příliš přitažený za vlasy. Jinak vřele doporučuji.

Tecuo II: Body Hammer (1992)

Blasfemický, industriální cyber orgasmus na druhou! Nepolevující řežba a psychická masáž nebohého diváka. Tsukamotův nejpekelnější kousek se kterým jsem měl zatím čest!

La casa dalle finestre che ridono (1976)

Dámy a pánové já osobně jsem uchvácen. Už je to dlouho co jsem měl v žaludku takový ten skličující a zároveň konejšivý pocit. Tomu říkám špička v oblasti Italské hrůzy a horroru všeobecně. A jak málo stačí k takovému výsledku? Sympatický a přirozeně působící hrdina, zneklidňující prostředí Italské vesnice plné podezřelých (a podezřívavých) vesničanů, dvě stará stavení, jedna nedodělaná freska a úchvatná hudba. Závěr je už pouze pouhá třešnička na dortu této znepokojující a naprosto řemeslně zvládnuté podívané, u které mi to označení giallo příliš nesedí ale budiž, respektuji ho. Nechci více prozrazovat, abych neochudil diváka o případné zážitky. Mohu jenom doporučit.

Hausu (1977)

Naprosto kouzelná podívaná plná nepřeberného množství nápadů. Vtipné, děsivé, dojemné, ztřeštěné a naprosto originální. Skutečně lahůdka. Jo a zamiloval jsem se do Kunfû :-)

Bakuretsu toshi (1982)

Tak tady se s Cabalem v hodnocení (výjimečně:-) neshodnu. Přišlo mi to jako zábavná záležitost, u které jsem se pěkně nasmál a odreagoval. Přiznávám však, že jsem nekoukal střízlivý :-) Japonský punk rockový songy neměly chybu.

Un Buco in fronte (1968)

Další můj spaghetti přešlap. Co také čekat od filmu kde hlavního představitele ehm hraje člověk jménem Dragomir 'Gidra' Bojanic :-). Rejža Varri už předvedl mnohem vydařenější kousky i když se nikdy nejednalo o žádné zázraky. Tohle je však žalostné. Neuvěřitelně nudné , laciné , nízkorozpočtové , tisíckrát omleté a celkově uspávací. Jedna hvězda pouze za velmi slušnou a známou hudbu a možná ještě za Undariho jako hlavního záporáka.

Černý vrah (1971)

Takovou nudnou, nestylovou a amatérskou patlaninu nezachrání ani Kinski. Bouchačky v knihách jsou hezkým nápadem a hudba je ucházející, ale to je asi tak jediný výčet kladů. Děj je asi tak vzrušující jako každodenní jízda do zaměstnání. Doufám, že Klause zastihnu příště v daleko lepším filmu. Ztráta mého drahocenného času.

Spasmo (1974)

Lenzi se v tomto kousku opět předvedl jako mistr napětí jenž pomalu graduje až do skvělého finále. Maestro Morricone jenom podtrhuje svoji hudbou celkovou podivnou a mysteriózní atmosféru tohoto velmi nadstandartního žlutého kousku.