Desmi

okres Jindřichův Hradec

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 4.3.2019  17:49

Jsem jednoduchý člověk. Když se dívám na film, oceňuji především příběh. A jsem vážně, ale vážně moc nadšený, pokud mne příběh něčím překvapí. Ještě o kapičku větší zážitek ve mě vzbudí film, který má nejen překvapivý příběh, ale i logický vývoj. Film, který nestaví překvapivé prvky na nevybudovaných a nelogických vazbách. Jako se to děje třeba tady U třech billboardů. Sledovat příběh, jehož začátek ani konec fakticky neexistují, resp. sledovat pouze stať příběhu, ve mne tudíž vyvolává pouze pocit neúplnosti a zklamání. A je mi celkem u prdele, jak dobré herci podávají výkony, jak kvalitně natočené a zrežírované to je atd... Za mě nejpřeceňovanější film roku.

• 10.2.2019  18:06

Tenhle film reprezentuje více než jakýkoliv jiný žánr, žánr: naprosto zbytečná sračka o ničem.

• 21.12.2018  22:25

Doporučuji všem fanouškům Scooby Doo. Je tam pár slabších epizod, jako třeba "Půlnoční potrhlost", ale naštěstí také spousta originální scoobyovské zábavy. Pro fanouška jednoznačně povinnost.

• 1.12.2018  11:42

Malou čarodějnici jsem viděl v originálním znění s titulky a víte, jak je to s němčinou. Libozvučný jazyk to zrovna není, což trochu kazí dojem. Jinak jde o sympatickou pohádku s podivně chudým příběhem a občasným závanem milého vtipu. To vás na jedné straně donutí se dlouze usmívat a pak taky pořád koukat na hodinky, kdy to konečně bude končit. A že si počkáte. Pohádka trvá hodinu a tři čtvrtě.

• 1.12.2018  11:34

Ruské pohádky si člověk nesplete. Jsou temnější a mnohem více lidské, s minimem fantaskních prvků. Lesní píseň je další z řady syrových příběhů určených především pro starší diváky. Velmi pochybuji, že si podobnou pohádku užijí i malé děti.

• 23.11.2018  20:47

Jedna ze slabších chanovek. Je tam pár vtipných momentů, ale většinou jde o dost přehrávaný humor, tak nějak nucený. Jackie jako právník bez svědomí se slabostí pro pěkné sukně.

• 15.11.2018  00:02

Řeknete si profláklej Batman a loutkovej příběh z kostiček Lega, to bude asi těžká nuda... Kupodivu to tak není. Jde o parodii na všechny ty superkraviny co točí u Marvela a docela podařená. Film jede od začátku do konce ve stejném duchu i tempu, což mne ke konci už trochu bolelo.

• 12.11.2018  20:51
    #MístoKlidu (2018)

Poslední dobou jsem viděl hned několik filmů, které byly o hovně, ale žádný, které by své poselství shrnul a vyjádřil tak rychle. Němci jsou prostě napřed. Nechat znesvětit jednu mísu 100 lidma je prostě geniální marketingovej tah. To muselo být sraní panečku při tak pěkný muzice! A z těch světel bych možná i zvracel. To by byl teprve festival vylučování. Doufám, že to bude mít pokračování. Mohli by třeba natočit, jak těch 100 lidí sere vedle sebe a přidat hashtag #Místo klidu 2: Sraní spojuje!

• 11.11.2018  16:41
    Fargo (TV seriál) (2014)

První řada Farga je naprostá pecka. Billy Bob exceluje a ostatní zrovna nezaostávaj, do toho ještě famózní soundtrack. S druhou řadou je to jako u Temnýho případu.. snažíte se jí dát šanci, ale bolí to.

• 11.11.2018  16:36
    Temný případ (TV seriál) (2014)

První řada dlouhou dobu profituje z prvního dílu. Příběh se pozvolna rozpíjí do všech stran a graduje v opravdu vynikající finále. Druhou řadu jsem vypnul po druhém díle, nechytla mě .

• 4.11.2018  23:38
    Štěstí (2005)

Štěstí má každý, ale jen někdo je schopný a ochotný ho vidět. Tolik k poselství filmu z mého pohledu.

• 4.11.2018  01:02

Říkáte si - parta důchodců napospas v Indii, to by mohla být sranda. Jenže není. Není to vtipné, není to drama ani romantika.. Kolosální nuda.

• 14.10.2018  16:57

No co, co, co?! Po hříchu jediná trochu lepší hláška. Jinak mi příběh přijde pro dnešní století nepochopitelný a plný slabých míst. Svatba jako řemen je zubem času zasažená pro mne až příliš. Průběh vyšetřování, okolo nějž jsou nabaleny vtipné momenty je zkrátka absurdní.

• 14.10.2018  15:45

Pro mě šlo o parodii nepochopenou a o to bolestnější bylo tenhle divnofilm sledovat.

• 11.10.2018  19:59

Opět jsem se přesvědčil o tom, že filmy s Woodym Allenem mě nudí k smrti. Nemá to drive, koule, jen pointu (občas). To mi k zábavě úplně nestačí.

• 11.10.2018  19:42

Velice slibně se rozbíhající animák se slabším závěrem. Bymaxe bych taky chtěl.

• 5.10.2018  23:42
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Místy až zbytečně zamotaný příběh, který lze jakkoliv ohýbat, aniž by divákovi přišlo něco divné. Tíživá a velmi ponurá atmosféra městečka je díl od dílu patrnější a méně sympatická. Díl od dílu mi přišel Castle rock méně a méně zajímavý. Nakonec jsem jej dokoukal už jen z povinnosti.

• 30.9.2018  21:56
    Znuděný k smrti (TV seriál) (2009)

Dal jsem první čtyři díly a další nezvládnu. Vůbec nevím, proč se s něčím takovým někdo točí. Nemá to koule. Znuděný k smrti zkrátka k smrti nudí.

• 30.9.2018  09:30
    Nesprávní chlápci (TV seriál) (2013)

Sice to má opravdu spád, ale na úkor přehlednosti a logiky příběhu. Chybějí tomu hlášky.

• 28.9.2018  23:50

Škoda jen, že ve filmu úplně absentují hlášky, jinak jde o příjemnou kravinku.

• 24.9.2018  21:27

Tohle se vážně nedá brát jinak než jako odpad. To už může kdekdo shazovat kdeco, hlavně když je tam pár hlášek. Uniká mi smysl toho všeho.

• 24.9.2018  21:22

Zábava nade vše.

• 24.9.2018  06:28

Zbytečně ukecaná komedie o sympatickém dědici po neznámém strýčkovi. Dnes již velmi ohraný námět dost možná vychází právě z Úžasné události. To ale k vysokému hodnocení nestačí. Faktem je, že jsem se za celou dobu pořádně nezasmál a to bych u komedie asi měl, ne?

• 24.9.2018  05:00

Fantastický nápad, který nešlo o moc víc zničit, to je Raubíř Ralf. Námět s opravdovým potenciálem tvůrci dokonale zazdili. Přitom diváka nadchne už jen ta myšlenka - příběh o herních postavičkách a jejich přesun do her, kde nemají do dělat. Mohlo by to být skvělé, jenže není. Je to nuda. Zřejmě to akorát chtělo lepší scénáristy..

• 23.9.2018  21:48

Filmy z podobného prostředí mě nenadchnou zřejmě nikdy a All that jazz mi to jen znovu potvrdil. Fakt, že je film rovnou spojován s loučením režiséra mi přijde (byť to tak možná není) jako vypočítavý marketingový (velice nesympatický) tah. U filmu se chci bavit, což tady nešlo.

• 23.9.2018  21:31

Plešatý hovado, jemuž úcta, pokora a hodnoty můžou vytřít prdel. Pecka.

• 23.9.2018  17:28
    Holiday (1938)

Má to atmosféru, výborné herce a spád. Ani po 80 letech neurazí. Popravdě myslím, že neurazí ani za dalších 80 let, je to nadčasové.

• 23.9.2018  10:42
    Pokání (1984)

Nepochopil jsem. Jediné zábavné momenty, které mi Pokání přineslo, byly ožralí sousedé, které bylo slyšet otevřeným oknem. Ještě pár podobně vtipných komedií a asi se dám taky radši na chlast.

• 23.9.2018  10:36
    Coco (2017)

Někteří tu vyzdvihují konec filmu, pro mě ale představoval jeho nejhorší část. Přišlo mi to až přehnané, to sdělování poselství, až nekonečně dlouhé, nudné a předvídatelné. Závěr mi zkazil celkový dojem. Každý divák tuší, kam film směřuje, tak proč to tolik natahovat...

• 16.9.2018  23:20

Líbily se mi především přechody od jedné skutečnosti ke druhé, pozvolna a logicky. Brilantní propojení fakt v nevnucující se formě. Jinak ale dokument nepřináší nic extra nového.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36