Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
20 fanoušků
/ 16 bodů
Astralar
Michal Fejk
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Student
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Temný rytíř
(2008)
Forrest Gump
(1994)
Blade Runner 2049
(2017)
Dokonalý trik
(2006)
Strážci - Watchmen
(2009)
Gattaca
(1997)
Kick-Ass
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(20)
penylane
dc125
V.koko6man
stracaXXX
zeldinho
Ogen
Slintiik
Olmecas
Bagr_007
Herzeleid
D4L
tulda82
šerminator
Liflaen
JulieVonn
Jackob32
Mr.Scormy
Thorrn
honza.j
Libena82