Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 2 body
avadakedavra
adam belami
Praha, Hlavní město Praha, Česko
bohém a degustátor-SNOWBALLu
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dobrodružný
Krimi
film
TV film
seriál
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Avatar
(2009)
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
Poslední legie
(2007)
L'Extravagant voyage du jeune et prodigieux T.S. Spivet
(2013)
Ethan Mao
(2004)
Miluj souseda svého
(2014)
Nedotknutelní
(2011)
Jméno růže
(1986)
Vikingové
(1999)
Psí poslání
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
Dever
Pilda17
DinoRaptor
bajonet
al_faker