Farma (2011) (pořad)

Akože podľa mňa je toto oproti Farmár hľadá ženu a podobných debilinách najobstojnejšia reality show. Má to aspoň nejakú tú úvodnú myšlienku a cieľ narozdiel od iných "show", ktoré sú len o tom, že ktorý súťažiaci je väčší obmedzenec. Nehodnotím prvú sériu tam som nevidel nič, ale tie ostatné sa na jedno oko pozerať ako tak dajú. Síce kadejaký obmedzenci sú tam furt, ale tak kto iný by išiel na Slovensku do takejto reality show. :)

Spring Breakers (2012)

Akože aby dve teenky v ružových kuklách odprášili polku floridskej mafie, tak to mi hlava neberie. :D Ale verím, že kvôli tomu, že boli celý film v plavkách to na niektorých ľudí mohlo zapôsobiť. :D

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Nudné, zdĺhavé, plytké od začiatku do konca. Jednotvárne a vďaka bohu, že len 90 minútové. Tie dve hviezdy dávam len za Emmu, kôli ktorej som to vlastne celé pozeral.

Podfukáři (2013)

No tak ja som sa bavil výborne. Škoda slabšieho záveru a celková motivácia kúzelníkov pre to čo robia celý film je trošku divná, ale čo už. Okrem tohto nemám veľmi čo vytknúť, lebo herecké obsadenie sa mi veľmi páčilo, bol tam humor, bolo tam napätie, bola tam aj dáka ta akčná scéna, skrátka ma to fakt chytilo a nepustilo až dokonca. Za ten záver ide jedna hviezda dole, inak som veľmi spokojný.

Iron Man 3 (2013)

Neviem či je to tým, že som zaťažený na Tonyho Starka, alebo to tak berie aj viac ľudí ale toto bolo asi zatiaľ to najlepšie od Marvelu čo som videl. Tonyho hlášky sú stále fantastické, najviac ma dostalo: “Dads leave. No need to be a pussy about it.” :D Páči sa mi, že do deja bola viac vtiahnutá aj Pepper a celé zobrazenie ich vzťahu bolo výborne prepracované. Oh Tony, I will miss you :( A ešte taký malý postreh, kto si všimol, že keď Tony s Rhodesom sú v dome kde sa skrýva akože Mandarin v televízii ide futbal, kde sa akurát Škrteľ raduje z gólu? :D

Pach krve 3 (2009)

10 minut. Viac som nevydžal. Chcel som to vypnúť hneď po prvej scéne ale vydržal som ešte chviľu. Ale po rozdelení chlapíka na tretiny sa to už fakt nedalo. Prvy diel sa mi úprimne páčil, druhý som po polke vypol a tretí ani to nie.

Chata v horách (2012)

WTF? To som si hovoril celý film pri prestrihoch do laboratória. Dobrý nápad ukončený, podľa mňa, absolútne debilným rozuzlením. Dalo by sa nájsť toľko skvelých alternatív ako ukončiť tento film. A scenárista si vyberiu tú najhlúpejšiu. SPOILER: Fakt sa na tent film nedá pozerať ako na horor. Kebyže to všetko neukončia hlúpymi uzamknutými bohmi mohlo sa o tomto filme rozprávať veľmi veľa.

Ďábel (2010)

Celkom slušný fičák s fakt dobrým koncom. Neublížilo, neohúrilo.

Gangsteři (2010)

Páčilo sa mi celkom herecké obsadenie v tomto filme. Bohužiaľ celý príbeh je veľmi neoriginálny.