Podraz (1973)

Nečekal jsem od filmu ze sedmdesátých let, že by mě dokázal takto zaujmout, ale povedlo se. 90%

Méďa (2012)

Z počátku mě to vůbec nezajímalo, ale jakmile jsem shlédnul prvních dvacet minut už jsem se nemohl odtrhnout. Film obsahuje spoustu vtipných hlášek a hlavně jednu z hlavních rolí si zahrála krásná Mila Kunis. 80%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Skvělý herci, skvělá akce, ale bohužel i více scén při kterých zůstával rozum stát. 65%

Skyfall (2012)

Po kladných komentářích, které jsem četl se mi dostalo celkem velikého zklamání. Některé scény byly opravdu úsměvné až k pláči. Podle mého názoru to nemá jak na Quantum of solance tak i kasíno Royal. 65%

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Seriál založený na karmě, kdyby to bylo alespoň vtipné tak neřeknu ani půl slova, ale takhle nevím nevím. Možná je to tím, že jsem před tímto shlédl ty opravdu dobré komediální seriály (HIMYM,BBT, FRIENDS apod.), nicméně ani herci zde nejsou nic moc, tedy kromě Earla. 45%

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Zajímavý nápad i pojetí celého filmu. V celku dobře promyšlené, nevím jestli jsem tam objevil nějakou chybičku, ale spíše ne. 75%

Newsroom (2012) (seriál)

Zhlédl jsem první dva díly a řekl bych, že HBO má spousty a spousty lepších seriálu než je tento. Nezaujalo mě to, nevím čím to je, ale čekal jsem mnohem více než se mi dostalo, možná to bylo vtipem, který se mi nelíbí a nepřijde mi vtipný. 40%

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Bylo to pro mě milé překvapení, nic moc jsem od toho nečekal a vyklubal se z toho seriál se zajímavým nápadem, slušnými herci a celkem slušnými efekty. Jedná se v podstatě o pohádku naruby, ale dvakrát. Některé příběhy jsou obráceně, například Karkulka je ve skutečnosti vlk a celé je to vyprávěno od konce. Zajímavě pojato. 85%

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Skvělý seriál ve kterém by jste opravdu jen těžko našli nějakou nedomyšlenou chybičku. Všechno dávalo smysl. Ani na jeden herecký výkon jsem si nemohl stěžovat, ba naopak byly excelentní, ať už od Claire Danes nebo Damiana Lewise. Poslední díl byl jednoznačně nejlepší a nejvypjatější. 90%