Jump street 21 (2012)

Od této komedie jsem čekal trošku více než mi bylo dáno. Humor průměrný, snad pouze dvakrát jsem se uvolněně zasmál a jinak nic moc. 40%

Diktátor (2012)

V popisku je žánr pouze komedie a podle toho to taky beru. Film je plný absurdních, rasistických a "diktátorských" vtípku, které mě slušně pobavily. 70%

Muži v černém 3 (2012)

Určitě lepší než dvojka, ale pořád je to průměr, který se ovšem nemusí za nic stydět. Jednička v této trilogii zůstává nejlepší.

Smrt přichází v bílém (2003)

Neudělejte stejnou chybu jako já a nepusťte si tento film v noci, jediné štěstí bylo, že jsem se na to nedíval sám jinak bych se opravdu bál dojít si na záchod. Dokonce to má i hlavu a patu a celé to je o šperkováno tajemnou atmosférou. Chvíle, kdy jde otec do té boudě s pouhou sirkou v úplné tmě, byla pro mě opravdu nejhorší záležitost ve filmu, sice jsem věděl co přijde, ale i tak sem se málem posral. 75%

Bourneův odkaz (2012)

Od tohoto filmu jsem čekal o trochu více než se mi doopravdy dostalo. Herci byli sice skvělý, ale děj kolísal mězi opravdu nudnými nic neříkajícími dialogu po místy slušnou akci. Slušný nadprůměr. 70%

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Poslední díl trilogie, který ovšem místy nudil. Je až příliš dlouhý a strašně rozčleněn a řekl bych, že i přesto chybí důležitější scény, o kterých jste se mohli dočíst v knize. 75%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Brilantní příběh, skvělý herci, kostýmy, práce s kamerou a v neposlední řadě skvostná hudba, která doprovází celý film.Je obdivuhodně jak se celá trilogie drží tak vysoko, bez nějakých úpadků v ději a podobně. Jackson si na Zélandu opravdu vyhrál! 89%

Matrix (1999)

Konečně něco nového, promyšleného a neuvěřitelně akčního ze soudku science-fiction. Nakonec jsem se rozhodl pro pět hvězdiček, díky skvostné akční scéně na chodbě mezi sloupy. Nicméně koukněte pouze na první díl, ostatní tři ve vlastním zájmu vynechte. 85%

Gran Torino (2008)

Jedno z nejlepších dramat vůbec. Clint Eastwood se postaral jako o režii tak i o skvělou hlavní roli. Nemám co dodat. 93%

Nedotknutelní (2011)

Francouzské filmy nemám rád, ale nějak jsem se přesvědčil, abych se koukl na tuto komedii a nestačil jsem se divit jaký jsem to byl ignorant. Pro mě, dosud neznámí herci ukázali, že bych nejspíše měl dát Francouzům ještě šanci. 93%