Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Hodně dobrý seriál na zajímavé téma ,skvělé herecké výkony hlavně Claire Danes a napínaví příběh.

Gravitace (2013)

Asi nejlepší co jsem letos viděl. Film na který má smysl jít do kina i když 3D asi nebylo úplně využito.Skvěle hrající Sandra .Ani vteřina filmu není nudná.

Trans (2013)

Neobvyklá psychárna celkem slušně zamotaná se zajímavým koncem,ale stejně mám pocit,že jsem to už někdy viděl,asi mi to někdo vymazal.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Pohádky v současné době jsou velmi slabé o to víc mě tahle pobavila.Úžasný Vetchý, Klus zvládl prince blbečka na výbornou a i ostatní hráli slušně.Jednoduchý příběh bez zvratů ale slušný humor i písničky a alegorie na současné politiky za to všechno dávám 80%.

The Iceman (2012)

Tak nějak mě to vtáhlo a naráz vidím,že ho zatýkají.Skoro mi bylo líto,že neoddělá další parchanty.Asi se z toho dalo dostat i víc ale filmy podle skutečných událostí bývají takové suché.

Skuteční lidé (2012) (seriál)

Originální nápad a dobře zpracovaný.Tak si představuji kvalitní scifi seriál.Není to asi pro každého ale mě to nadchlo.Něco takového u nás bohužel nikdy nenatočí u nás buď o doktorech nebo o policajtech.

Návrat domů (1978)

Jeden z mála filmů,které nám jsem komunisti pustili,(protože vyznívá jako kritika toho jak se USA starají o své válečné veterány) a ani netušili jakou kvalitu nám koupili.

Tootsie (1982)

Film mého mládí u kterého jsme v pubertě řvali smíchy.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Do pátého dílu jsem to viděl na 4 hvězdy teď jsem u jedenáctého a dávám 5 ale možná jesště uberu když se to zhorší. Konec se mi líbil a rozhodně zůstávám u 5 hvězd. Pro mne rozhodně nejlepší scifi seriál za posledních pár let. Oceňuji,že scénáristi utáhli velké množství postav v ději a to se vzájemně propletenými osudy podmíněnými zábleskem v budoucnu a to bez nějakých viditelných chyb. Trochu jsem se bál konce ,protože někteří zde psali ,že konec rozhodně naštve každého.No a mě spíš potěšil. 90%