Kontraband (2012)

Určitě nejlepší thriller co jsem za poslední dobu viděl.Mělo to nápad ,napětí,akci, slušné herecké výkony, co víc si od krimi-thrilleru přát. Váhal jsem mezi čtyřmi až pěti ale když vidím jak je film podhodnocený dám pět.

Fighter (2010)

Christian Bale úžasně ztvárnil narkomana asi nejlíp co jsem kdy viděl.Jinak je ale pravda,že bez něj by to byl naprosto průměrný film na provařené téma.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Ubrat nechutností, přidat napětí a vynechat klišé. Chvílemi to bylo slušné a chvílemi to padlo ač do céčka.Konec to už byla parodie. Ale na druhou stranu občas mám pocit,že v kategorii vyvražďovaček už se toho moc vymyslet nedá. 60%

Nymfomanka, část I. (2013)

Nic šokujícího jsem neviděl ba řekl bych,že v dnešní době internetu by film nešokoval ani většinu desetiletých školáků. O tom ,že většina záběrů,které se přibližovaly až k pornu zachycují silikonové a jiné imitace přirození se nemusím ani zmiňovat. To je v pořádku jinak by film nikdy nemohl do kin a hráli by v něm leda pornoherci. Co je ale problém je,že film je nudný a v podstatě nemá příběh.U nás odešlo několik lidí z kina což jsem už dlouho neviděl a pochybuji,že to byli puritáni ti na takový film vůbec nechodí. Zkrátka Trier opět šokoval svou drzostí vydávat tohle za otevřenou studii ženské sexuality. Zklamán jsem ale nebyl nic jsem nečekal a nic nedostal.Příště už na Trierův film rozhodně nepůjdu je to ztráta času.

Akce Bororo (1972)

Nejlepší český scifi film.

Kam zmizel kurýr (1981)

Dávám 4 za námět i když zpracování nebylo nejlepší.Kdysi jsem to viděl když jsem chodil na základku tehdy mě to dost naštvalo chtěl jsem vidět mimozemšťany a ne si je jen představovat. Dnes to mám obráceně , raději zajímavou myšlenku než hromadu bezduchých triků.U mě 75%

Neřízená střela (2010)

Velmi zdařilá krimikomedie.Úžasný Bill Nighy,krásná Emily Blunt a Rupert Grint ve své životní roli(ve srovnání s hery lotrem).

Pot a krev (2013)

Šílený příběh ani se mi nechce věřit,že se to fakt stalo.Váhal jsem nad 4 hvězdami ale bylo tam málo srandy, málo akce, hodně absurdit a hlavně nebylo komu fandit,protože všichni tam byli strašní pitomci a retardi.

Tři králové (1999)

Celkem slušné zobrazení války a bojových scén,z herců nejvíce vyčnívá Wahlberg. Ale přesto jsem měl pocit,že z toho šlo vytřískat víc.Nemá to tu sílu jako Četa nebo Black Hawk Down.

Barbar Conan (1982)

Kdysi kultovní film dnes už moc nefunguje.Kdysi bych dal asi 5 dnes 3 ale z nostalgie a za výbornou hudbu dávám 4.