Vyměřený čas (2011)

Dobrá myšlenka, která se na konci promění v myšlenky robina húda v kombinace s boný a klajd

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Trvalo mi dlouho než jsem se kouknul a měl jsem se kouknout daleko dřív. Budu si muset přečíst originál od Kinga, abych to zkusi zkritizovat. Moc skvělá podívaná.

Nevědomí (2013)

Dost bolo sky-fy pro tento týden. Osamělej Tomáš všechno opravuje a všechny zachraňuje. Mno, není to na 5, ale 4 dostačující.

Elysium (2013)

Hezká vědecko fantastická věc. Příjemný a nenáročný plynule se pohybující příběh s koncem, který je tak Americký až se mi chtělo zvracet.

Jezero smrti (2008)

Hororem bych Jezeri smrti nenazval. Ale jako thriller, tak to je něco jiného. Zapráskaný mladý sráči vyvolají v každé, divákovi hnus z jejich chování. Je vidět, že stačí jeden jedinej hajzl a celá parta jde za ním, jenom proto, aby byl v partě. Každopádně tento orpadvu depresivní fílmek si zaslouží 5 hvězdiček. Škoda jen, že prostě holčina neměla kliku a nestihla je všechny dostat......

Oni (2008)

Nuda, žádnej děj, ani leknutí, to už jsem se víc bál u Paranormal Activity 4 a to byl hroznej provar. Jednu hvězdu dávám za ustřelení hlavy nejlepšímu kámošovi, což bylo předvídatelné. Liv tohle nezachrání. Na druhou stranu se těším co vyblijou ve dvojce.

Světová válka Z (2013)

116 minut a z toho 110 minut divočiny, po asi 5 minutách plků v kuchyni vypukne peklo a to se zastaví až s titulkama. Na nic nečekáte a jenom čumíte. Děj je sice trošku průhlednější, ale je to hustý.

Na hraně zítřka (2014)

Nikdo nechce žít věčně, ale co se dá dělat. Když se jedná o emzácký hovádka, nikdy nevíš o co půjde. Tak se nám tu objevil a další emzáckej sci-fi snímek, který nás chtěj vyhladit. Super scény, efekty a má to i slušnej příběh.

Transformers: Zánik (2014)

Všude to bouchá a lítá...no prostě tohle já mám fakt rád. Je to pastva pro oči, mrtě luxusně udělaných bitev s parádními efekty. Ve 3D to byly visuální orgie. Docela mě zajímá, který město zničí příště.

Černočerná tma (2000)

Pozdě, ale přece. Vin Diesel jako Riddick je to nejlepší co mohlo tvůrce filmu napadnout. Do této a od té doby prostě nedokázali pro Vin Diesla vytvořit roličku, která by mu takhle sedla. Miluju hordy alijenů, který nemůžete porazit u musíte bojovat o život. Samozřejmé je to, že hodně lidí musí umřít a to včetně "hlavní postavy" Radha Mitchell. Sci-fi zážitek numero uno