Riddick (2013)

Jestli se potřebujete odpočinout a nemáte 2 hodiny co dělat, tak si z peněženky vyndejte 150 kačáků a šup do kina na třetí díl Riddicka. Jelikož jsem nečekal žádný filmový skvost, tak jsem nadmíru spokojený. Vin Diesel a jeho monotoní hlas(když už teda začne mluvit) je vostrej. Už to sice není ten vražednej Furian, ale "sranda s vlastní vyrobenou sekerou" vypadá dobře. Není to rychlej a zběsilej akčňák, takže nečekejte od začátku hordy mrtvol žoldáků nebo alijenů(na ně čas přijde). Zkusilo se tomu hodit nějakej ten, no řekněme, příběh a nakonec trošku těch alijenů a dopadlo to dobře. Nenáročný, jednoduchý a uklidňující film, u kterého opravdu nemusíte o ničem přemýšlet. Stačí zírat na plátno, cpát se popkornem a zalejvat to koka kolou.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Zase jednou lepší 2. Je pravda, že kromě názvu to nemá s jedničkou nic společného, ale o tom to je. Jako horor to je slabota. Ale jako drama to je velmi slušný. Od půlky filmu už jsem neodvrátil pohled od TV a jenom čuměl a vstřebával všechno co mi chtěl režisér ukázat. Konec je pro mě moc happy, ale muselo to být.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Dost mi to připomínalo seroš American Horror Story první sérii aspoň ze začátku. A jelikož se mi ten seroš líbil, ani tento film neohodnotím průměrně ani podprůměrně. Je to nenáročná povídka s bubákama s příjemně uhlazeným koncem.

Nespoutaný Django (2012)

NO co by se asi tak dalo napsat. Raději se koukněte a proberte si to v hlavách. Až na ten konec dobrej western.

Sinister (2012)

Nejdřív jsem se na to chtěl kouknout v noci jako ten největší frajer. Ještě, že jsem to neudělal. Asi bych dlouho neusnul a děti bych zamykal a přivázal k posteli. Ač průhledný příběh,u kterého jsem vždy věděl kdy se leknu a naprosto s přehledem jsem se vždycky leknul až se mi málem kousla "pumpa", v tomto hororovém žánru patří k těm nejlepším za posledních několik let.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobit, to je klenot, který přišel na konci loňského roku do kin. Já osobně jsem v roce 2012 neviděl lepší film než byl tento snímek. Jedinou chybou je, že tuhle krajinu známe z Pána Prstenů a proto to může být pro některé diváky nezáživné, neboť příběh Hobita není akční, ale dobrodružný, respektive pohádkový. Pokud by nejdříve natočili Hobita a potom Pána Prstenů( nemusela by být tak obrovská mezera jako tomu bylo u knižních předloch), valná většina amatérských kritiků by si "ustříklo do textilu" z úžasného příběhu, který je zasazen do fantasy světa.

Eragon (2006)

Mám z toho divné pocity. Hrozně rychlí děj a oproti knížce bez překvapení. Na druhou stranu mě příběh příjde dostatečný a dobře natočený.

Dexter (2006) (seriál)

haha...nejlepší seriál a jinak to nejde...dokoukány všechny odvysílané díly a prostě hustý...

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Jako samostatný hororový příběh by to možná ušlo. Natočit to jako pokračování Silent Hill??? Nevím nevím. Stačí na to jedno slovo: ubohý . Svět Silent Hill zmizel a místo něj nic, prostě nic. Musím se na to kouknout ještě jednou ( snad to vydržím), ale je to pro mě zklamání. I když né tak velký jako třeba Paranormal Activity 4 a nebo poslední Resident Evil

Resident Evil: Odveta (2012)

Všechno špatně. S hrou už to nemá nic společného, kromě komentářů červené královny. To, že do filmu přidáme postavu Leona a dívku v červeném, kteří patří do 4 dílu Biohazardu, nestačí k t omu, aby si úzká skupina hráčů herní série Resident Evil sedla na zadek. Jediné co se mi na filmu líbilo, je Milla Jovovich a právě ona zařídila moje hodnocení. S efekty není kam sáhnout. Vylepšit modely zrůdiček, které byly v předešlých dílech mi nestačí.