Happy Feet (2006)

Občas mě zaráží hodnocení některých uživatelů. Jen někteří si uvědomují, že jde o animovanou pohádku pro děti. A má ukázat na ekologický problém. Který s těch našich kritiků, by to dokázal svému dítěti vysvětlil líp? Absolutní špička mezi animovanými filmy. Skvěle animovaní tučňáci, kteří zpívají a nakonec i tančí. Tento film se líbí všem těm, komu je určen, ostatní budou hledat jenom chyby.

Silent Hill (2006)

Patřím mezi ty, kteří znají svět Silent Hill prostřednictvím herní konzole. Trošku mě mrzí, rozdílnost příběhu, ale kdo by mohl očekávat kopii. Každopádně v tomto temném a ošklivém městě se bojíme všichni.

Paranormal Activity 3 (2011)

Zlo je pojmenováno. Už to není klasický paranormal activity , ale z celé série nejlepší hororový zážitek.

Paranormal Activity 2 (2010)

Trošku slabší odvar z jedničky, ale ten strach tam neustále je.

Paranormal Activity (2007)

Strach z neznámého. To je ten strach, který máme všichni a bojíme si ho přiznat.

Vetřelci (1986)

Alien od pana Ridleyho Scotta je nepřekonatelný zážitek. Na druhou stranu pan James Cameron ukazuje, že druhé pokračování může být a v tomto případě opravdu je vyrovnanou záležitostí. Skvělé a velkolepé SCI-FI

Riddick: Kronika temna (2004)

Jeden z nejlepších SCI-FI posledních let a pro mě patří k absolutní špičce vůbec. Boj dobra proti zlu natáčí každý, ale boj zla s ještě horším zlem nebyl vůbec špatný nápad. A hlavně Vin Diesel je prostě Riddick.

Ďábel v těle (2012)

Nejsem fnoušek filmů o exorcismu, ale tenhle film Vám ukáže všechno co je nutné vědět. Jednoduchý příběh s rychlým spádem a pro mě velmi zajímavým koncem. Po delší době zajímavý film

Perverzáci (2011)

Nevím, kdo kde vzal, že se jedná o hororové povídky. Větší hovadinu bude člověk hledat jen opravdu těžce. Těch 90 minut jsem měl raději prospat. První povídka, vypadá ze začátku docela slušně, ale ten konec. Proboha, kdo tohle vymyslel?! 10% Druhou povídku nechápu. Nedokáži si představit, kdo vůbec vyhodil peníze, aby se tohle mohlo natočit. Zbytečnost, které neměla vůbec vzniknout. ODPAD Třetí povídka se to snaží napravit. Ale stejně je to trapné, i když nejlepší. 30%

Žena v černém (2012)

Natočeno v úžasně ponurém prostředí, které dodává "bubákům" možnost vystrašit diváka. Mrazení, které jsem za celý film zažil všehovšudy 3x je v takto rychlém příběhu dostačující. Mnou očekáváný konec opravdu nastal, takže průměrný film, který si už nikdy nepustím. Výkon Daniela Radcliffa je těžké komentovat, neboť ho stále vidím jak máchá hůlkou.