Zvíře (1977)

Tohle je pro mě asi nejlepší Belmondův komediální film. Ale vždycky si vyberu radši něco jíného, než abych se kouknul na tento film znovu.

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Tohle je jediná Sněhurka, na kterou se dá koukat pořád. Krásná pohádka, kterou si zamilují nejen děti.

Škola základ života (1938)

Není jiná možnost než to ohodnotit jako "klasiku" . Kultovní hlášky, které se nezapomínají.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První série mě neuvěřitelně zaujala, tak jsem nelenil a kouknulk i na druhou sérii. Zde jsme už narazil. První polovina je nudná a natahovaná příběhy hrdinů. Od sedmého dílu se to konečně opět trošku rozjelo a naplnilo to mé skromné očekávání. Třetí série mi taky nemůže ujít. Každopádně výborný seroš. Tak třetí série je úžasná a neuvěřitelně šílená...změna ze 4 hvězdiček na 5 hvězdiček je tutovka

Pelíšky (1999)

Nejlepší Český film v posledních letech. Jak jsem překvapený, že pan režisér od té doby nenatočil nic co by mě zaujalo. Pánové Kodet, Donutil a Polívka.....paráda

Tenkrát na Západě (1968)

Nemám rád westerny. Ale na tento film si udělám vždycky čas.

Sedm (1995)

Mazaný a nijak výjmečný Kevin Spacey, si "vodí" zkušeného Morgena Freemana a "zelenáče" Brada Pitta. I po těch letech jsem ještě neviděl nic lepší v tomto žánru.

Zelená míle (1999)

Drama jak má být a další velkolepé vystoupení Toma Hankse.

Forrest Gump (1994)

Dát jen 4 hvězdičky je ostuda. Nevím co by se tomuto filmu mohl/mělo vytknout. Jak se říká, krása stíhá nádheru.

Happy Feet 2 (2011)

Další skvost v kategorii pro malé a i pro některé dospělé. Pro mě je už jen pár animovaných filmů, které bych řadil nad Happy Feet 2. V originále jsem si to samozřejmě užil víc, ale jelikož moje děti nezvládájí angličtinu a ani tak rychlé čtení titulků, tak na to koukáme s dabingem, který je taky perfektní.