Perinbaba a dva světy (2023)

Treba si to pozrieť a nehodnotiť bez toho. Ja som ochovany na pôvodnej perinbabe a dcérka ju tiež zbožňuje. Vyrazili sme teda na Dva svety. Priznám sa že som od toho nemal veľké očakávania, ale bol som milo prekvapený. Sú tam nejaké veci, ktoré by som nemusel (tí havraní bojovníci a telefón:) ale to je Jakubisko). Myslím si že keby každá nová rozprávka bola natočená na takejto úrovni tak by sme mohli byť spokojný.

Wonka (2023)

Za mňa veľmi slabé. Pozeral som s dcérou (6r) ktorá sa veľmi tešila... Vydržala to asi do 3/4 filmu a povedala nech to vypnem, že ju absolútne nebaví, hlavne nekonečný spev...bol som veľmi rád že to nemusím dopozerať do konca, lebo tiež som u toho nevedel usedieť...verzia s Johnnym Deppom je za mňa oveľa lepšia...aj za dcéru

Bruno (2009) odpad!

Tento film je proste buzerantský humus....Je tam síce pár dobrých hlášok, ale inak je to hnusné homošské porno....Ali G aj Diktátor sa mi páčili, ale toto je už veľa. Nechápem ako tomu môže niekto dať 3 alebo 4 hviezdičky....Snáď iba bukvica, alebo bisexuál, čiže nerozhodnutá bukvica.....HNUS, idem grcať.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Pre mňa jeden z najlepších seriálov aké chodili v TV. Len ma mrzí, že v tých posledných sériách už chýbal Richard Dean Anderson. Na svoju dobu super seriál!!!

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Musím povedať, že som bol celkom milo prekvapený. Film sa mi páčil. Van Damme tam je už iba okrajovo a viac priestoru dostal Adkins a Arlovski. Ten fight v tom obchode je paráda, mohlo toho byť ešte viac ale aj tak som spokojný. Ja dávam palec hore

Princ a Večernice (1978)

Je to jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok, hlavne na Vianoce. Rozoberať tu triky ako niektorý "recenzenti" je úplne mimo. Je to rozprávka z roku 1978, takže absolútne neviem o čom tu točia. Mali by pozerať hlavne na dej a ten je super. Má všetko čo má rozprávka mať. Dávam 5 hviezdičiek.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Film sa mi veľmi páčil. Ten kto má rád Pána prsteňov, tak to je nutnosť to vidieť. Je tam vysvetlených veľa vecí. Silný príbeh, dobrá kamera, efekty a herci takže super. Už sa teším na ďalší diel.

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Ja neviem,..... Tento film dosť zhadzujú, ale čo sa týka mňa ja si veľmi rád pozriem každé vianoce. Mám tento film rád. Nehľadám v tom nič hlboké, je to proste vianočná rodinná komédia a to mi stačí. Rozoberať nejako hlboko celý dej a čakať neviem čo je zbytočné. Je to jednoducho o Vianociach, rodine, darčekoch a podobne. Dosť mi vadí, keď tu píše kopec ľudí, ktorí také filmy nemajú radi, ale idú si to pozrieť, len aby tu mohli vypisovať aké je to slabé. Ja nemám rád telenovely a tínedžerské priblbnuté komédie, takže si ich ani nepustím a tým to pre mňa hasne. Pre mňa je toto jednoducho dobrý film a kto má rád Vianoce tomu to odporúčam. Šťastné a veselé!

Všemocný (2011)

Toto je jednoducho pecka film. Nevidel som dlho taký dobrý film s takým super nápadom, nič podobné som predtým nevidel, takže toto ma veľmi oslovilo....Jááá zobral by som tú drogu keď ju mal už po úprave a nezabíjala ho...to by mi inak pálilo :-D

Sám doma (1990)

Na tento film nemôžem povedať krivé slovo, je to jednoducho spomienka na detstvo a milujem ho. Jedna z najlepších komédií, stále sa na tom môžem kosiť :-D Jednoducho srdcovka!