West Side Story (1961)

Výborný muzikál, který mi bohužel nepřinesl přesně ty dojmy, které jsem očekávala. Něco tomu chybělo. V první řadě mi obě hlavní postavy trochu neseděli. Radši bych zvolila opravdovou Portoričanku (nebo alespoň dívku, která tak vypadá) a Tony mi ani nepřišel jako "ten nejlepší" spíš takový hlupáček, ale to záleží na úhlu pohledu. A slabší scénář tomu asi taky moc nepřidal. Nicméně druhá polovina filmu byla velmi silná. Naštěstí hudba je vážně výborná! :-)

Dobrý ročník (2006)

Tenhle film mi vždy zahřeje u srdce. Nejradši bych se odstěhovala do Francie a a proměnila se v nádhernou Marion Cotillard, procházela se po vinici, užívala si sluníčka a ochutnávala víno se sýry.... Naprosto skvělý film se skvělým hereckým obsazením.

Nová holka (2011) (seriál)

Já si nemůžu pomoci, ale ta praštěná holka mi vážně baví :-)

Broučci (1966) (seriál)

Jako malá jsem viděla Broučky nesčetněkrát. Jednou jsem prý brečela, když jsem na zahradě viděla mnoho sedmikrásek. Nikdo nevěděl proč, dokud nezjistili, že to mám z Broučků. Když totiž v zimě umře brouček, na jaře za něj vyroste sedmikráska :-)

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Jeden z nejlepších animovaných seriálů! :-) Nemůžu si pomoci, ale stále mi baví.

Bez kalhot (2012)

S odstupem času vážně musím dát dvě hvězdy. Nečekala jsem žádný zázrak, ale tohle? Těla mají hezký, ale celému filmu chyběla jiskra. Alespoň toho tance tam mohlo být víc. Ale možná je dobře, že nebylo, Channing Tatum by nemohl v tomhle filmu předvést více než otírání rozkroku o podlahu, to už by asi nebylo tak strašně sexy.

Mrtvý muž přichází (1995)

Film je natočený skvěle, ale myslím, že obě postavy zůstávají divákovi zcela cizí. Herecké výkony byly naprosto úžasné, ale nedokázala jsem fandit ani jedné z postav. Nefandit Matthewovi je, dalo by se říct, logické, ale proč jsem si nenašla cestu ani k Helen? ... Byl to skvělý zážitek, ale myslím si, že se z filmu dalo vytěžit ještě o trochu víc.