Konečně spolu (2007)

Tento film byl pěkný ze života. Přestože se ki líbil neoslovil mě natolik abych mu dala víc hvězdiiček. April zajimavá dívka, která po letech pozná svou mámu, a najednou se neumí rozhnout mezi dvěmi muži....

Nejkrásnější hádanka (2008)

Nebylo to tak špatné. Naopak se mi to celkem i zalíbilo. Když pomineme nepřirozenost herců, byla tam dobrá zápletka a vznikl z toho koukatelný film. Nevím, poproč si tu lidi jen stěžují není to každého věc? Mně se taky všechny Troškovy věci nezamlouvají, ale např. Z pekla štěstí je pro mě opravdu skvělá pohádka.

Slečna zamilovaná (2009)

Dalo se na to místy koukat, ale možná i hodnotím přísněji, protože jsem zvyklá, že filmy se Sandrou Bullock mají jednoznačně lepší úroveň. Nečekala jsem díky hodnocení od tohoto filmu mnoho, ale stejně mě trošku zklamal. Možná bych hodnotila lépe, kdyby film probíhal jako posledních 20 minut...

Sesterstvo putovních kalhot 2 (2008)

Na začátek bych chtěla říct, že to byl pěkný film, žádný zázrak, ale příjemný pocit jsem si z něj odnesla. Avšak 1.díl mě uchvátil o něco víc proto 3 hvězdy. Je to možná tím, že v prvním díle byly zajímavější příběhy. Tady Bridget jede prozkoumávat archeologické vykopávky,a jako v prvním díle se vyrovnává se ztrátou mámy. Tibby má trable s Brianem, a navíc má podezření, že je těhotná. Lena (ta je pro mě ze všech nejsympatičtější a taky nejhezčí) chodí na designerskou školu, má nového kluka a pak potká toho starého... No a nakonec Carmen odjíždí do Vermontu jako pracovnice v zákulisí, ale shoda náhod a díky jednomu klukovi získá hlavní roli. Oba dva díly nejsou špatné a určitě bych je ještě jednou chtěla zhlédnout a tak těm, kteří mají rádi milé, romantické komedie, film doporučuji :-)

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Tento film je takový zvláštní, ale dobrým způsobem. Všechny holky jsou sympatické a každá má svůj příběh. Lena se má ze všech nejlíp to naopak Carmen zjišťuje, že její táta se přestěhoval,nabalil si ženskou a navíc má nevlastní děti a ještě mimochodem se budou, co nejdřívě brát. Musím se přiznat, že některé příběhy mě opravdu dojaly až k slzám takže hlavně proto že to byl milý, dívčí film dávám 4 hvězdy. Myslím, že juknu i na 2.díl. :-)

Megamysl (2010)

Musím říct, že je to opravdu skvělý film. Zní tu několik písniček od ACDC, navíc dobrý námět a skvělá zápletka pro mě celkem i nečekaný happyend. Dobře udělaná grafika no pro mě naprosto skvělé. Tento animák patří ke špičce :-)

Orphan (2009)

Musím říct, že tenhle horor byl opravdu povedený :-) Bála jsem se hlavně ve chvíli, kdy Ester běžela s kudlou v lese...Už na začátku mi bylo divné jak může tak krásně malovat, jak může být tak vychovaná... No, když jsem zjistila odpověd na mé rozpaky uvědomila jsem si, že všechno do sebe zapadá, což u většinu hororů říct nemůžu. Takže všem milovnkům hororů doporučuji.

Správná volba (2008)

Zajímavý film, který se hodí na české prezidentské volby... Jde vidět, za co, až kandidáti zajdou. Obdivuji dcerku Molly, která na svůj věk je hodně vyspělá a vlastně řídí celou domácnost. a nemá to vůbec jednoduché . Věčně opilý Bud Johnson( Kevin Costner), není zrovna bezva rodič. A o matce, která droguje a na dceru se vykašlala je škoda mluvit. Myslím si, že milovníci Kevina Costnera budou spokojeni. :-)

Silent Hill (2006)

Dobře natočený film. Někdy se mi zdálo, že těch efektů a nestvůr bylo až přílíš. Ale bezpochyby je to strašidelný horor s několika lekačkami. Nevím jak ostatní, ale mě vždy trvá než konec hororu pochopím a ani tenhle film nebyla vyjímka.

Snowboarďáci (2004)

Musím přiznat, že víc se mi líbí Rafťáci, ale ani Snowborďáci nejsou špatný film. Myslím si naopak, že se zde najde několik vtipných momentů. A pokud máte rádi Kotka a Mádla není co řešit. Oni film dotáhnou vždy do správnýho konce :-)