• Krátkometrážní

Travička zelená (2008)

Nejlepší role pro Jamese Franca. Jinak docela hodně ujetá komedie, ale nebavila mě tak, jak jsem očekával. Málo vtipů, strašně moc kecání kolem kaše, a celý asijský gang tam funguje pouze jako oslí můstek. Slabé 3*

Proroctví (2009)

Ten konec.... vymazat! Jinak docela dobře napínavý film, ale strašně užvaňený.

Prci, prci, prcičky (1999)

V dnešní době snad už kultovní teenagerovská komedie. Bohužel v ní nehraje žádný teenager.

Seznamte se s Davem (2008)

Eddie Murphy už není co býval. Další podprůměrná komedie do jeho sbírky, ale zasmál jsem se, čímž jsem splnil očekávání tvůrců.

Once (2007)

Neni to zrovna nic světoborného. Původně jsem chtěl dát 3*, ale protože to nemá tuctový happy end, jak by většina lidí čekala, hodnocení jsem zvýšil.

Vynález zkázy (1958)

Netušil bych jak parádní efekt udělá natáčet něco přes akvárium :). Karel Zeman byl prostě třída a myslím že se svými technickými nápady byl hodně napřed ve své době.

Kick-Ass (2010)

Po Watchmen další pořádně nabušená komiksovka! Našlapané od začátku až po konec. Herci vybráni opravdu skvěle.

Otevřené moře (2003)

Klaustrofobie a deprese na otevřeném prostoru je natočená více než dobře. Cítil jsem s nimi.

Umučení Krista (2004)

Nízké hodnocení mě docela udivuje. James Caviezel coby Kristus je skvělý, je to dobře natočeno a vůbec celkově jsem byl hodně spokojený. Sice poslouchat 2 hodiny hebrejštinu mně docela trhalo uši, ale jako nedostatek to nepovažuju. Jeden z brutálně nejsurovějších filmů co jsem kdy viděl.

Apocalypto (2006)

Mel Gibson je za kamerou lepší než před ní. Chválím obsazení ne-herců do hlavních rolí, vypadá to daleko přesvědčivěji. Příběh napínavý, postavy hodně uvěřitelné. To že je film namluven v mayštině je obrovským plusem, s tím se Mel opravdu nepárá (pododbně jako v Umučení Krista), a nutí líný americký národ číst titulky. Necenzurované násilí přidává vodu na mlýn už tak hodně dobrému snímku.