Plivu na váš hrob (2010)

Možná jen nemám pro podobný styl filmů pochopení, ale co mi mělo být řečeno kromě toho že "oko za oko, zub za celé dásně"? Film byl podle mě naprosto odporný a ať se snažím jak se snažím, nic jiného než brutalitu a ještě brutálnější pomstu v tom nevidím. Nechutnost některých scén je jako stvořená samotným autorem Saw ale i tam byl alespoň nějaký děj a ne jenom sadistická přehlídka toho co doufám už nikdy znovu neuvidím.

The 3 Rs (2011)

Popravdě, nevím jestli ta jediná minuta splnila účel nebo ne, každopádně ve mě zanechala opět maximálně nepříjemný pocit.. Nesourodá slátanina obrazů a zvuků nebo mistrovsky promyšlených 60 sekund? kdo ví... kdo vůbec u Lynche může říct, že něco ví... ?

Černobylské deníky (2012)

Dala bych spíše 2,5 * . Tíživá atmosféra liduprázdného města byla fajn, ale kromě pár lekaček jsem se od filmu víc nedočkala.

Norman a duchové (2012)

V prvé řadě jsem naprosto fascinovaná hrou barev celého filmu a kulisami. Chlapec, který vidí mrtvé (že by inspirace šestým smyslem?) tak či tak, originální, strašidelné a konečně odlišné od desítek podobných animovaných filmů. 3* proto, že nemám ráda tématiku zombie, jinak bych dala víc.

Rebelka (2012)

K dobru lze přičíst pěkná animace a také to, že princezna byla konečně zrzka a ne modrooká blondýna.Jinak jsem docela zklamaná. Příběh jako by pocházel už z naprosto vyčerpané studnice nápadů podobných pohádek. Pro mě osobně byla i docela nešťastná volba doby do které byl příběh zasazen. Nechci tím říct, že je Rebelka špatný film, ale bez jediné přidané hodnoty (kterou mi film opravdu nenabídl) neplánuji vidět ji někdy znova.

Krvavá Mary (2006)

Jedna hvězdička za dvě scény u kterých mi přešel mráz po zádech, ale film jako celek, včetně hereckého výkonu.. hodně hodně špatný.

Madam Tutli-Putli (2007)

Z toho filmečku jsem jedním slovem rozpačitá. Nemůžu říct, že by se mi líbil, nemůžu říct, že by mě něčím nefascinoval. Kvalita děje šla absolutně mimo mě, protože jsem byla naprosto pohlcena zvláštní atmosférou a vizuálností onoho podivného světa. A Madam Tutli - Putli? Ty děsivě vytřeštěné oči mě budou pronásledovat ještě dlouho.. 3,5*

Človíček (2006)

Zápletka byla úsměvná, ale zkrátka se mi nepodařilo překousnout to, jak škaredého kluka vybrali do hlavní role! :D

Lovefield (2008)

Předvídatelná zápletka, rádoby horové scény se špatným hercem a najednou střih, příčina odhalena, zapněte slunce.. znova už ne, děkuji.

Invention of Love (2010)

První půlka mě moc nezaujala, ale druhá ve mě vyvolala hned několik těžko uchopitelných pocitů..