Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když se na tohle koukal přítel, jen tak zlehka jsem házela jedním okem k tv.. Hovadina plná nesmyslně dlouhých monologů o bohu (a nejen o něm). V závěru,kdy promlouvá Samuel L. Jackson k lupiči z kavárny, jsem si pomyslela,že bych byla raději kdyby mě zastřelil než abych tohle musela poslouchat ještě o minutu déle!! Příběh zcela neidentifikovatelný,.. A jsou 2 věci, které mě u filmu tohoto typu dohání k šílenství: 1) 168 minut, 2) 91% hodnocení. Mám pocit, že buď se zbláznil celý svět, a nebo se lidi co mají stejný názor jako já, bojí přiznat, že to nepochopili a budou tvrdit, jak je to úžasné!! Jediné dokonalé na filmu jsou herecké výkony, bohužel lehce retardovaných postav, ale nevadí!

Lední medvědi očima skrytých kamer (2010) (TV film)

Absolutně nejlepší dokument, který jsem kdy viděla!! Úžasná zvířata, zachycená tak jako ještě nikdy dříve. Opravdu dokonalá práce kamer!! Smekám před dokumentaristy!!! Není za co bych měla snížit hodnocení.

Dobrodružství s pandou (2009)

Musím uznat, že pandička je opravdu rozkošná. Film je průměrný, ale věřím, že muselo dát spoustu práce ho natočit. Závěrečná scéna mě i dojala a konečný komentář o zemětřesení ze mě dostal i slzičku.

Tajemství loňského léta 3 (2006) odpad!

Zase jedno trapné pokračování trapného prvního dílu. Opravdu není za co dát hvězdu..

Putování pakoňů očima skrytých kamer (2007) (TV film)

Bohužel jsem pakoně viděla až po ledních medvědech, takže malinko zklamání. Medvědi jsou perfektní, roztomilí a kamery opravdu vychytané. Pakoni jsou méně roztomilí, kamery trochu z dálky a už to nejsou tak originální záběry. nedá se svítit, na hodnocení to bude znát..

Medvědi - špionáž v lese (2004) (TV film)

Opravdu úžasná práce!! Klobouk dolů před trpělivostí, snahou, prací a odhodláním dokumentaristů.. O fousek (maličko) horší než lední medvědi,ale přesto naprosto parádní..

Catwoman (2004)

Opravdu nevím za co bych měla dát druhou hvězdu?! První je bezpochyby za dokonalé tělo Halle Berry, což bylo také jediné na co se ve filmu dalo koukat, protože jinak je film plný TRAPNÝCH scén a dialogů schizofrenické kočičky a přestárlé krásky spolu s dokonalým policistou. Nic co bych chtěla vidět víckrát..

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Průměrná podívaná, spíše lehounce pod průměrem. Jediné dobré je herecký výkon Lindsay Lohan. Ona se opravdu umí prodat snad v každém filmu. Takže dobrá odpočinkovka, ale na jedno shlédnutí..

Záhada Blair Witch (1999)

Opravdu mi vadila špatná viditelnost! Nemohla jsem najít brýle a tak jsem neviděla téměř nic. Zato příběh dobrý, výborný dabing (opravdu dobrý), protože závěrečná scéna spolu s hysterickým řevem slečny mě opravdu vyděsila k smrti.. Hodnocení je pro mě jasné!!

127 hodin (2010)

Dávám dvě hvězdy za pravdivost příběhu,ale jinak..? Herec mě absolutně nepřesvědčil a jeho výkon se zdál až amatérský. I když si uvědomuji, že pro člověka v této situaci je 127 hodin nekonečných, pro mě bylo nekonečných i těch 90 minut filmu, myslím, že 30 minut by stačilo a film by měl stejný úspěch..