Ocelová pěst (2011)

I kdyby mě film nedostal na kolena jako celek, tak závěrečná bojová scéna mě totálně rozložila a plakala jsem až jsem na to skoro neviděla. Já jsem se nenudila, ba naopak. Dobrá myšlenka, dobří herci. Kvalitní film!!

Star Trek: Do temnoty (2013)

Páni, já opravdu smekám. Na tento díl jsem se hodně těšila, ale chtěla jsem být překvapená tak jsem vynechala všechny trailery a ani jsem nekoukala na hodnocení než jsem se do kina vypravila. Je to opravdu trhák. Čekala jsem hodně, ale že to pokoří předchozí díl, že mě to zarazí do sedadla a nebudu ani dutat, to je opravdu paráda. Ani na chvíli mě nenechali se nudit, ztvárnění mě nezklamalo a konec byl pro moji povahu přesně ulitý. Hodnocení je tedy naprosto jasné!!

Po zániku Země (2013)

Asi mladý Jaden Smith potřebuje více takových rolí aby z něj jednou byl tak mistrovský herec jako je jeho okouzlující otec, kterému já prostě uvěřím úplně všechno. Nebylo to špatné, ale znovu bych na to nešla a ani nevím jestli to je film, který budu chtít mít doma. Možná jen kvůli úplnosti filmografie s Willem Smithem.

Medvídek (2007)

A ta jedna hvězdička jen za tolik známých tváří.. Jinak shit..

Tanec s vlky (1990)

Nejkouzelnější na celém filmu je jednoznačně Podkolenka, takže si asi umíte představit, jak těžce jsem nesla její konec. Kdybych film měla ohodnotit jedním slovem, asi bych použila ZAJÍMAVÝ. Na začátku jsem měla velký problém soustředit se, ale s přibývajícím časem a s větším počtem postav můj zájem rostl a od návratu pro deník mě film zcela pohltil. Jsem opravdu ráda, že jsem ho nevypnula hned po nandavání boty v úvodní scéně.

Machři (2010)

Pokaždé mě tyhle chlápci, jejich ženy a úžasné děti prostě dostanou a labradudl je můj velký favorit. A co se týče humoru a obsazení, je to naprostý herecký komický top. Pro mě stejně neúnavně dokonalé jako "s tebou mě baví svět". Opravdu děkuji pěkně, bavím se od první minuty do poslední!!!

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Dalo mi opravdu hodně práce, abych zapomněla na šarm Rachel Weisz, kterou v tomto díle nahradila poněkud méně zdařilejší "mamina" Maria Bello. Zato se objevil můj oblíbenec Jet Li, takže je to 1:1. Nicméně je to trochu podprůměrný film i oproti předešlému dílu. Těžko se to hodnotí, není to zrovna můj Top žánr.

Páni kluci (1975)

Pořád a pořád dokola. Tak často jsem si film pouštěla a přesto mě nikdy neomrzel. Film mého dětství!

Vyměřený čas (2011)

Opravdu miluju dobrý nápad a tady bezpochyby je!! K tomu moje oblíbená Amanda Seyfried a máme tady 4 jako vyšitou.. Opravdu film který stojí za zhlédnutí..

(K)lamač srdcí (2010)

Když už se chci podívat na romantickou komedii, tak vyžaduji hezké lidi! To se tady opravdu nepovedlo. Herecký výkon obou hlavních postav je podprůměrný. Kdyby na mě vtip filmu dýchl známým klišé tak by mi to opravdu nevadilo, ale tady se střídá ubohost s trapností. Dřív to bylo na dvojku, ale na třetí zhlédnutí to bylo ještě horší..