• Thriller

Vyprovokovaná (2006)

Na tento film jsem se díval kvůli herečce Aishwarya Rai, kterou jsem si zamiloval už ve filmu "Královna koření" Co se týče filmu Vyprovokovaná, tak se mi líbily scény s popáleným mužem - to bylo maso :-) Bohužel a to mne hodně zklamalo, herečka Aishwarya Rai, byla v tomto filmu pomlácená, strhaná šmudla a nemohl jsem se na ni dívat! Nechtěl jsem si ji takhle pamatovat, protože ona je "BOHYNĚ KRÁSY"!

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

A mně se to líbilo, hé hé :-) Skvělé pasti v hrobce, pěkné hory v Himalájích, skvělí Yetty, filmové triky na úrovni...... já jsem se pobavil.

Krédo (2008) odpad!

Já chápu, že HBO musí občas ušetřit a tak nakupuje odpad. Film Krédo, je ale odpadem nejodpadovitějším! Cituji : skupina studentů vyhozena ze svého bydliště a nachází útočiště na opuštěném místě, kde chce strávit víkend. Jenže záhy se ukáže, že tu nejsou sami. Skutečná hrůza je nadosah Na dosah nic není a žádná hrůza se nekoná! Skupina lidí zavřených v baráku, kde se opravdu nic neděje! To prostě byl zlý sen! 87 minut totální kraviny. Lidi, kteří máte jen trošku rádi horrory, nedívejte se! Unudíte se k smrti!

Moje rodina (2000) (seriál) odpad!

Ačkoliv miluji britské sitcomy, tohle je děsný ODPAD! Ani jednou jsem se nezasmál! Hnusné herecké obsazení a ještě hnusnější český dabing!

Černá sanitka (2008) (seriál) odpad!

PANEBOŽE, CO TO BYLO? Divadlo? Dokument? Pokec neznámých a nesympatických lidí? To mají být ty mysteriózní příběhy? Ať se jde s tím ČT 1 VYCPAT!!!!

Ilsa, strážkyně harému naftového šejka (1976)

Už to není ILSA SS a to je velká škoda. Sice pořád je krutá a mučí lidi, ale už je to slabší. Film je spíše erotickým soft-pornem. Pár nechutných scén, jako že dívky musejí šejkovi lízat nohy, mučení mravenci, stlačování prsou, useknutí ruky..... apod. Bohužel, sadistické choutky ILSY se někam vytratily!

Brutal (2007)

Jo... vidíme tam pohyby motorovou pilou, jo.....vidíme občas cáknutí krve......ale BRUTAL? V žádném případě - spíše SLIZOUN! Film Brutal, je obyčenou kriminálkou a ke všemu děsně nudnou! Brrrr

TerrorVision (1986)

Zábavná horror-comedy :-) Manželský pár, (měšťácká smetánka), si nechal nainstalovat satelitní přijímač. Pán, domácí kutil ala "A je to" se v satelitu začal šťourat a díky náhodě, přivolal nestvůru z vesmíru. Ta má ale pořád hlad a tak pojídá všechny členy rodiny....... Nestvůra vypadá perfektně, slintá, má velkou hubu a oko a všude zanechává louže slizu. Takový domácí mazlíček i já bych si ji s chutí pohladil. :-)

Odvlečen (2007)

Odporně nudný politický film, ve kterém se nic neděje! A herec Jake Gyllenhaal, mne zklamal na celé čáře? Proboha co to byla za role? Vždyť tam jen seděl a čuměl! Meryl Streep se tam jen mihla. Prostě film, který si zakládal pouze na zvučném hereckém obsazení - co se týče obsahu - ODPAD! Dávám jednu hvězdičku za.........vlastně ani nevím za co?

Láska a jiné pohromy (2006)

Zábavná, romantická komedie s opravdu nevšedními situacemi. Ani chvíli jsem se nenudil a přál si, aby to Emily s Paolem vyšlo :-) No a herečka Brittany Murphy je v tomto filmu opravdu k nakousnutí......ham...... :-)