• Thriller

Rande měsíce (2006)

Skvělá komedie, už dlouho jsem se takto nepobavil. Sympatičtí herci a prostředí, které všichni známe. Prostě komedie jak má být!

Božský Evan (2007)

Skvělá komedie k pobavení a dobře natočená. Filmové triky jsou skvělé. Prostě komedie k zasmání.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Nesnáším kriminálky a veškeré filmy, kde se objevuje detektiv. Nudí mne to. Pobaví mne horrory, sci-fi a katastrofické filmy. :-)

The Ferryman (2007) odpad!

Tak pomotaný film, že vy nevíte kdo je kdo a tak se orientujete podle vytetované osmičky na zádech! Film mne dost zklamal, už žádný horror z Nového Zélandu, brrrrrrrr!

Já, legenda (2007)

Tento film - monolog Will Smitha je taková hovadina, že už je lepší Trosečník s Tomem Hanksem. Ve filmu Já,legenda je nejdůležitější a nejsympatičtější role ta, kterou má pes! Hrozně stupidní film, žádná akce, žádné sci-fi, prostě levný film s jedním hercem a několika lidí v komparzu! Hrůza! Dávám 1 * za psa.

Banální prohlídka (2007) odpad!

Nechápu, jak může mít tento film hodnocení 65%? Vy jste se asi pomátli, ne? Tak za 1. tento film rozhodně není horror, ale stupidní psychologické drama 2. otřesní herci, otřesné herecké výkony 3. realita, představy, vzpomínky, realita, představy, vzpomínky a vy vůbec nevíte kde jste, zmatky a hlavně film nemá ani hlavu ani patu! Prostě pokud se chcete nudit, "totálně nudit", pusťte si ten film, zaručeně se unudíte k smrti!

Muž na radnici (1976) (seriál)

Perfektní seriál a hlavně s perfektními herci. Dneska ty seriály stojí za prt. Špatně zahrané a ke všemu to vše vypadá jako na jevišti v divadle. Rád se podívám na seriály z 80-tých let jako : "Třetí patro, My všichni školou povinní, ....a další

Zodiac (2007) odpad!

160 minut plných keců, keců a jenom keců!!! Zdá se, že to byl dost levný film a snad jediná akce co se tam děla, byla porada v redakci! Zodiac je kriminálka jako každá jiná na Nově či na Primě. A nevytrhnul to ani herec Jake Gyllenhaal. Prostě pokud se chcete v tomhle letním horku nudit, chcete spát a nebo zabít čas, pusťte si ZODIAC! Na 100% se Vám to povede!

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007) odpad!

Třemi slovy : "NUDA - NUDA - NUDA". Díval jsem se na tento film společně se sestrou a nezasmáli jsme se ani jednou!!! To už byl lepší odpad NORBIT a nebo MR. BEAN na prázdninách. Řeknu Vám, že jsem se více zasmál na Tlustém Albertovi (FAT ALBERT) kterého nedávno vysílali na HBO (od společnosti Disney). Jediná scéna, která se mi líbila ve filmu "HOT FUZZ", byla ta, když novináři spadl na hlavu kus hradby! To snad jediné z tohoto filmu ušlo a já se na chvilku pousmál! Herci : Simon Pegg a Nick Frost se mi více líbili v horrorové komedii "Soumrak mrtvých". Suma sumárum : Na "HOT FUZZ" bych se již nikdy nekouknul a obloukem bych se mu vyhnul!!!!

Phenomena (1985)

Takže nejdříve + (plus) : posledních 20 minut bylo napětí, krvavé scény.... A teď - (mínus) : příběh se táhne, takže NUDA", film doprovází otřesná hudba pop a rock 80-tých let. Hrozný přízvuk angličtiny - opravdu se to nedalo poslouchat. Příběh nemá ani hlavu ani patu. Mizí dívky na internátě, ale nikdo je nehledá, nikomu nechybí, při jedné akci se dokonce utrhne kus balkónu, taky se nic neděje, obětí kříčí, ale internát plný dívek je neslyší..... no prostě komedie! Nechápu, jak tento film získal 79%??? To jste všichni na cracku?