• Thriller

Láska v bílém pekle (2004) (seriál)

Skvělý film, jen Margaret mohla hrát krásná herečka, když už se všem chlapům kolem ní podlamují kolena a né obsadit takovou škebli!

V oku tornáda (2014)

Parádní hollywoodské efekty, konečně katastrofické scény na úrovni. Sympatické herecké obsazení. Těch 90 minut v kině bleskově uteklo. Super megatornádo! Už se těším, až si pořídím BLU RAY!

Pád do tmy 2 (2009)

BLU RAY UNRATED, to prostě nemá chybu! A k tomu parádní bonusy.

Wolf Creek 2 (2013)

Nahlas křičím jupííí a jsem rád, že konečně po dlouhé době mohu dát horroru 100%. Po těch shlednutých stovkách amatérských sraček! Herecké výkony parádní, skvělé naháněčky a meteorický kráter Wolf Creek je prostě pastva pro oči.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Za 14 dní jsem shlédl 6 sérií a teď koukám na sedmou a volám, že je to nejlepší seriál na světě, už dlouho jsem se tak nepobavil :-)

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

U prasnice Peppy se vždycky uklidním po práci :-) a pejsek dělá Pí a ptáček dělá Haf..... chro chroo

Sopka (1997)

Viděl jsem dnes na BLU RAY a mohu jen tleskat!!!! Zvuk Dolby TrueHD 5.1 a parádní efekty. A to jsem film viděl již v minulosti několikrát. Byl jsem ale o vizuální zážitky ochuzen.

Muž z oceli (2013)

Parádní, skvělý, perfektní, excelentní - prostě boží!

Millerovi na tripu (2013)

Tak musím uznat, že to je po dlouhé ..... dlouhatánské době, kdy jsem se parádně u komedie pobavil. Skvělé sympatické herecké obsazení. Já prostě Jennifer Aniston miluji a navíc vypadá pořád skvěle - sexi bomba.