Učitelem z nouze (2014)

Nečekal jsem více než oddychovku od náročného dne, ale byl jsem velmi mile překvapen. Sice už od začátku bylo jasné jakým směrem se bude film ubírat a jak skončí. Každopádně to byla velmi milá podívaná, celkově už to bylo jasné z obsazení a celkovém konceptu tohoto snímku. Opravdu nechápu tak nízké hodnocení, stoprocentně by tento snímek měl mít přes 60% a proto se taky odrazí na mém hodnocení. Normálně bych dal 4* ale abych aspoň trochu protlačil tento film do té pomyslné šedesátkové hranice, tak se nebojím dát 9/10 chilli 5*

Hlasy (2014)

Tento film má celkem dobrý ohlas, ale mě prostě absolutně nesednul. Možná je to tím, že nejsem vyznavač tohoto žánru nebo se mi nelíbilo nahlednutí pod oponu duševně narušených sériových vrahů. Samozřejmě, že to byla brané s nadsázkou, ale stejně. Moc sem se nebavil, vtipné mi to prostě nepřišlo. Líbilo se mi obsazení, ale bohužel ani oni to nemohli vytáhnout na víc, než 4/10

Divoký Stomp 2: Nová generace (2010)

Chtěl jsem jít spát, ale prostě mi to nedá i ve 3:00 ráno, abych nenapsal komentář na tento výtvor. Prvně bych měl začít tím, že předešlý titul jsem viděl několikrát, jelikož je to film, ke kterému se podle mě dá vracet nespočetkrát. Sice trochu klišé, ale stále pěkné. Nicméně po shlédnutí tohoto, což ani trochu nepřipomíná jedničkum, maximálně názvem a vykradeným konceptem jsem ještě teď dost konsternován. Čekal jsem nějakou pořádnou tancovačku, dobré soundtracky, dojemné emotivní chvilky. Nic z toho sem si bohužel neodnesl. Nějaký rádoby gangsteři, hlavní "hrdina" který má pohled masového vraha. Kdyby tam aspoň byly normální záběry tancování, ale to ne, kameraman si podle mě šlehnul před střihem lehký nespočet drog, že kolem sebe viděl létat růžové slony a místo tanečníků vykastrované orangutany při orgiích. Je to opravdu škoda. Bylo to něco toto přetrpět a nebýt už skoro ráno, tak bych napsal ještě delší kritickou esej. Jediné co vytáhlo film z pomyslných kop výkalů je flasback hlavní postavy z jedničky, kterému jako jedinému sem snad ten herecký výkon i věřil. Pro mě 2,5/10

Sedmý syn (2014)

Viděl jsem to dneska v kině a musím říct, že po traileru jsem čekal teda mnohem víc. Moc jasné jakým způsobem se bude děj ubírat a nepřekvapil opravdu vůbec ničím. Nakonec, když člověk čeká epesní bitvu, tak to se mu ani nedostane, jelikož uhlavní nepřítal je poražen z řad vlastních. Pro mě to víc jak na 3 hvězdy nemá. 6/10

Kniha života (2014)

Původní můj záměr, když jsem si pouštěl tento film byl, aby se mi lépe usínalo. Nicméně nastal jeden problém a to, že po prvních dvaceti minutách, než si zvyknete na grafiku a příběh, tak mě to tak pohltilo, že jsem se doslova nemohl odlepit. Animace byla nádherná a to nemluvím o hudebních číslech, za které by se nemusel stydět ani kdejaký čistě hudební snímek. Pro mě pastva pro oči a hlavně uši. Aji děj nebyl vůbec špatný, pro mě nejhezčí pohádka, kterou jsem od dob shreka viděl. 9,5/10

You Instead (2011)

Nikdy jsem na fesťáku nebyl a tohle je krásná ukazka toho, že bych si měl nafackovat. Teď k filmu, mám strašně rád když jsou filmy točené stylem dokumentu, přidává to na autentičnosti a člověk nemá takový ten pocit přehrávání. Začátek uplně bombový, obě postavy mi strašně seděli a celkově i vše ostatní, doplněno o krásné živé soundtracky, bomba. Škoda konce, který byl na mě až moc klišé, ale jinak dávám 9/10*

Interstellar (2014)

Ačkoliv jak už někdo avizoval předemnou je to vykrádačka smatlanina všech možný filmů, nicméně mě to bavilo a to dost, jelikož to byla hodně povedená vykrádačka. Ono vlastně se není čemu divit, dneska vymyslet něco originálního, co ještě nikdo před vámi nevymyslel je dost těžký. Já se dost bavil, proto moje hodnocení je 9/10 :)

Rande na dvě noci (2014)

Nenáročný film pro nenáročné diváky, nebo pro ty kteří se potřebují odreagovat a nejspíš proto mi tolik sednul. Mezi hlavními postavami bylo opravdu pouto vidět a člověk měl ten pocit, že opravdu něco vzniká. Jako už zde někdo avizoval, tak ten konec byl tak trošku jako z jiného filmu, ale stejně bez happy endingu by to nebylo ono. 7/10

Gravitace (2013)

Mám vesmír rád, fantasy přímo zbožňuji, ale u tohoto snímku mi prostě něco chybělo, což je škoda. Viděl jsem mnohem lepší filmy s tématem vesmíru, které mají mnohme nižší hodnocení, ale já se u nich 3x více bavil. Je to škoda... 5/10

Dárce (2014)

Snímek jsem viděl pod náporem opia, ale zase tak strašné to nebylo. Myšlenka zajímavá, ale podle mě se tam dalo ještě něco vylepšit. Nápad postupného barvení obrazu se mi velice líbit. Za mě je to 7/10