Exorcista (2016) (seriál)

Musím říct, že i když nejsem moc fanoušek těchto žánrů a celkově fanoušek církve a všechno s ní spjaté, tak tenhle seriál mě dost vtáhnul. Tajemno na vás dýchá téměř z každého rohu, postavy dobře propracované to samé i dialogy. Nejvíc se mi asi na tomto počinu líbí ta autentičnost, prostě takhle si to vymítání představit dokáži. Zatím hodnotím 7,5/10 = 4*

Jak přežít single (2016)

Už je něco málo po dvanácté a já právě dokoukal tento film, možná to bylo chvilkovou slabostí nebo tím, že jsem měl v sobě tři sklenky vína, ale mě se to líbilo! Pomalu mi začíná docházet, že nízké hodnocení filmů zde na tomto portálu je reflektováno 100 lidí = 100 chutí = mělo by to být i motto. Nicméně já hodnotím velmi kladně, jelikož to mělo všechno co jsem pro dnešní večer vyhledával | vtip, romantiku, spád | sice ničím nepřekvapující, ale s některými myšlenkovými pochody jsem se docela dobře ztotožnil. Více takových filmů a budu mít hned lepší náladu k tomu otevřít další výbornou flašku tramínu. Za mě hodnotím 9/10 = 5*

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Má o lehký spád a rozhodně to není nic adaptující Harryho Potter a právě kvuli tomu se mi to líbí. Špetka humoru, pár kouzel. Prostě takhle si magický svět za oponou dokáži představit. Zatím hodnotím kladně, uvidíme ke konci první série.

Deadpool (2016)

Vtipné, slané, mastné, akční, fantasy, na nic si nehrající... Tyhle superlativy se nebojím použít, protože momentálně sem přišel z kina a tento film strčil všechny rádoby komedie posledních let do kapsy. Fantasy, které má být vtipné už zkoušeli strážci galaxie jak už tady někdo avizoval a to dopadlo tak nějak, nějak.... ale tohle nasadilo laďku neskutečně vysoko. Za mě 10/10 poslední takové hodnocení sem dával u Avatara. :)

Stážista (2015)

Až moc pěkná idylka amerického snu, který je na ramenech jedné businness-man-ky. Nikde žádná větší zápletka, cokoliv co vás dokáže nějakým způsobem rozhodit. Prostě příjemný stařík, který se snaží dělat pro všechny všechno, rozdávat kapesníčky, ubytovávat bezdomovce a zkrotit zaneprázdněnou workoholičku. JO! Byl to přímo tento film, který tak vybočoval z fádních klišé motanic, které jsem za poslední pul rok viděl. Nechal jsem se po dobu celého filmu unášet na obláčku, příjemných, dojemných scén, hezkého prostředí a s doprovodem hezké hudby. Až jednou budu chtít s nějakou slečnou kouknout na film, určitě bude tento jeden z kandidátů. 9/10*

Vinaři (2014) (seriál)

Klíčové postavy pro tento seriál pro mě byly mladí herci. Tam byl aspoň duvtip, moravská romance. První sérii jsem zhltnul během jednoho týdne ikdyž na české filmy/seriály nekoukám tak tohle mě dosti překvapilo a bavil jsem se. Je jasné, že tam byly slabší chvíle, někdy šílené herecké výkony, ale stejně jsem měl chuť jet dál. Co mě ale nejvíc nasralo byl začátek druhé série, kde bez jakéhokoliv rozloučení je změněna polovina herců. Tím pádem moji oblíbení herci kolem kterých se točila první série jsou pryč, proto nemá cena pokračovat a koukat dál. Škoda, mělo to potenciál, první série 4* a druhá série 2,5 takže když to zprůměruji, tak mi to vychází na 3*

Vikingové (2013) (seriál)

Nebudu to nějak prodlužovat, jelikož jsem začal koukat před pár dny a dneska jsem dokoukal poslední díl třetí série, to je samo o sobě vypovídající. Nikdy jsem nebyl fanda podobného žánru, ale tuten počin prostě nemá chybu. Postavy příchází, odchází... Trochu mi to připomíná GoT.... Nechápu, že jsem nazačal koukat dřív. Dávám 10/10

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

Vypadá to (omlouvám se za termín) kurva dobře! Snad to nedopadne jako Legend of the seeker. EDIT nambr one: Začátek jsem zkousnul, ale teď jsem u čtvrtého dílu a hodnocení rapidně klesá... Děj je tam dobrý, ale jediný kdo tam pořádně hraje je Manu Bennet ostatní postavy už mi začínají lézt krkem. Zbytek editnu na konci série, snad se to nějak vzpamatuje a s hodnocením pujdu aspoň o hvězdu nahoru.

Šingeki no kjodžin (2015)

Opravdu, ale opravdu jsem se na tento počin těšil, jelikož z anime jsem byl přímo nadšený a zkouknul jsem to téměř na jeden dech. Bohužel to se o tomto filmu říct nedá, film jsem několikrát přerušil přestávkou na záchod a docela mě mrzí, že jsem při tom dal tlačítko pauza. Byl to nezvyk vidět postavy z anime jak jsou ztvárněny herci.....ale musím říct, že mi to docela sedlo, co mi ale nesedlo byl debilní děj. Prostě se všechno snažili narvat do malé stopáže a nic nebylo skoro vysvětleno... Defakto se koukáte hodinu a pul na partu teenagerů, kteří jsou trháni na kusy, nevím jak vy, ale já čekal víc.... Film mě nenabudil, ale totálně uspal, kdybych to věděl, šáhnul bych radši po nějaký emerický komedii... Moje hodnocení nebude uplně objektivní, jelikož jsem viděl anime, takže mám relativně s čím srovnávat.... anime 9,5/10 tento film 5/10

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Maze runner 2 by se vlastně měl jmenovat Journey 2 ..... Nebylo to špatné, ale opravdu jsem nečekal, že se tam vyskytnou zombíci. Už mě docela mrzí, že do každého filmu cpou kupu krvěžíznivích bestií. Mohli by vymyslet už něco neokoukaného. Asi jim napíšu dopis. za mě 7,5/10 kouknu i na další díl.