Likvidátor (1996)

To je průser natočit takovou blbost!Myslím že Arnie potřeboval taky LIKVIDÁTORA aby mu nešla tajná služba po krku.Kdo to teď za Arniho zastupuje?Je to Jan Tleskač?A kde je tedy Arnold?

Maniak (1996)

Ten brutální sígr Karkulka že je Pravá blondýnka Witherspoon? A samozřejmě výborný Kiefer Sutherland který byl pro tu roli zrozen.Plné hodnocení nedávám jen pro ten příliš karkulovský konec.Jinak je to výborný thriller jen moc krátký.

Ochránce (1996) (seriál)

Další z těch seriálových skvostů co nám tak rády podstrkují naše televize.

Prezidentův syn (1996) odpad!

JohnnyD - kurva jó! Jenom proto, že čekám nenáročnou komedii nemusím dostat pitvořícího se černocha, "originální zápletku" a neskutečně klišovitý děj. Malý prezidentský synek nesnáší zazobanej život v Bílém domě, kamarádi ho šikanují, je zabouchnutý do protivný holky a takový ty kraviny. No a sokem v životě i v lásce nejsou islámští fundamentalisti, ale bloňďáček Ty Bryan (na toho namachrovaného floutka jsem byl alergický už v Kutilu Timovi). A jak myslíte, že to dopadne? Sinbad zahyne při výbuchu bomby a holka se na prezidentskýho vyprdne a odejde raději s blonďákem. A prezidentskýmu rupne v bedně a řekne fotříkovi aby vyhodil celou školu do luftu... Ale kdeže. Happy end bude... No kravina. Raději bych na ně poslal FLJ. Spíše LFJ. A nebo ne - JLF bude stačit...

Spáči (1996)

Říkám to nerad, ale tohohle filmu jsem si do uvedení v televizi nikdy nevšiml jak ve filmografích zůčastněných tak ani v jejich biografích.Netušil jsem, že si Robert De Niro v roce 1996 zahrál postavu otce Bobbyho, Dustin Hoffman, že má ve filmografii nameteného právníka a Kevin Bacon se někdy zhostil tak odporné postavy jakým je vychovatel (čti bachař) Sean Nokes. Netušil jsem, že se ve filmové historii objevila věta jako: "Odsuzuji vás na ne více než 12 měsíců a ne méně než 6 měsíců do Wilkinsonova nápravného ústavu."Neměl jsem ponětí, že Barry Levinson natáčel v Pekelné kuchyni. Počkal jsem si do 22.00 a zjistil proč se na tento film tak zapomíná. Je geniální! Příběh 4 chlapců v časovém rozpětí víc jak 20 let, který si dětství zmrvili ukradeným pojízným stánkem a byli posláni mezi bandu pedofilu, kterým šéfuje Kevin Bacon( min. nominace na Oscara to být mohla).Mladému Shakesovi, hrdinovi příběhu se na tento čas stává náhradním otecem Robert De Niro(min. Oscar to být mohl) Po 20 letech se chlapci, nyní již muži musí za pomoci důmyslného(prd! geniálního) plánu svým trýznitelům pomstít. Na Spáče se trošku zapomnělo, ale to by němelo ani trochu snižovat jejich nepopiratelné kvality!

Striptýz (1996)

Demi Moore není zrovna nějak pěkná herečka a myslel jsem že alespoň ta plastika a zvětšení prsou ji pomůže.Nepomohlo a spíš ty prachy měla vrazit dětem v Somálsku.K tomu striptýzu.Scénaristé zřejmě neviděli nikdy striptýz protože ty rádoby vzrušující scény kdy se měl chlapům postavit se nedočkáte(možná jen bezdomovcům kteří neviděli dlouho ženskou :-) ).Celkově je to jeden z nejhorších amerických trháků všech dob.Ale Robert Patrick v roli feťáka se mi jako jediný herecký výkon líbil ale nezasloužil si hrát v takových bracích.Hvězdička jen pro něho.

Útěk z L.A. (1996)

Samozřejmě, pokud vás na tom filmu zaujmou jen strašlivé digitální triky (obzvláště plavba ponorkou je horší jak grafika Duke Nukem 3D z téhož roku), pak neváhejte a pošlete jej do horoucích pekel jako většina zdejších respondentů. ... Jestliže však hledáte ultimátní béčkovou nálož s přehršlí dokonale obsazených herců (Russell, Buscemi, Grierová, Fonda, Campbell, Robertson), cheesy hlášky a hlavně neskonale nemainstreamový konec, tak neváhejte - lepší kousek těžko pohledáte.

Apollo 13 (1995)

Skvěle natočený film který svou atmosférou a výtečnými výkony zaujímá v mém žebříčku kosmonautských filmů jasnou jedničku. 10/10

Babe - galantní prasátko (1995)

Oscar oprávněný,skvělý lovecký pes(v originále Hugo Weaving) a James Cromwell je skvělý vidlák.ale na mě je to moc infantilní.