Pavučina snů (2003)

Tak jsem opět strávil víc jak dvě hodiny času tím, že vím na co už se nepodívám. Stephen King na 100% neviděl celej film před natočením rozhovoru, který je jako bonus na DVD. Myslím, že maximálně tak 40 minut. Nápad je velmi originální, ale co je to platný, když se to nepovede dobře zrealizovat. Alternativní konec byl taky divnej až dětskej, ale budiš. Jsou filmy u kterých jsem nevydržel.

Dým bramborové natě (1976)

Je to takové hodně od srdce. Těžko se o tom mluví. Je vidět na panu Rudolfu Hrušínském, že mu to nedělalo dobře nehrát.

Božský Bruce (2003)

Fakt jo. Bomba nápad s božskou mocí, ale pár věcí mi přišlo trochu blbých. Když budu chtít lžičku a mám božskou moc, nebudu jí chtít z pusy. Jinak Jim Carrey zase úchvatně směšnej.

Bony a klid (1987)

Hudbu Frankie Goes To Hollywood už jsem znal, ale po shlédnutí jsem už nepotřeboval vidět žádnej jejich klip. Vadil mi závěr, je vidět, že prostě režim fungoval. Museli přece ukázat, že za nesocialistické manýry se musí zaplatit. Tohle není film o Koženým. Mimochodem práva na hudbu od FGTH stála, podle mých většinou dobrých informací, jen jednu korunu československou socialistickou. No nekup to!!!

Cable Guy (1996)

Jo. Dalo se na to koukat. Po druhý už si to ale asi nepustím. Jedno se ale Cable Guy musí nechat. Někdy obyčejný rozhovor může přerůst v absolutní horor.

Posel budoucnosti (1997)

Některé dialogy opravdu nedosahují kvalit dobrého filmu, ale ta myšlenka jak by to mohlo vypadat, je docela i logická a propracovaná do detailů. Amerikanismem je mírně načichlej celej film, ale ještě se to dá.Závěr mě ale dostal. Podle kluka, který je v záběru asi 40 vteřin, udělat sochu? Blbost. A nevadí, že je to Joe Costner. Raději bych tam viděl Tom Pettyho jako velitele Bridge City. Filmík by se i bez toho stupidního konce obešel.Za ty blbosti čtyři bodíky, protože jinak se mi to líbilo. PS: samozřejmě i Olivia Williams :-)

Blanche - královna zbojníků (2002)

vydržel jsem se na to koukat, ale myslím si, že jsem párkrát klimbul, protože mi asi unikly hodnotné sekvence.

Blade Runner (1982)

Komu se tenhle film nelíbí, ať si. Každý má svůj názor. Já jsem rád, že takovéhle filmy jako Blade Runner, A.I. umělá inteligence jsou. Ne jen pro to, že fakt slzička ukápne, ale i protože to nemusí být v roce 2020 nebo 2030, ale vysoká inteligence robotů bude.

Baron Prášil (1961)

Všechny filmy od Zemana jsou krásné. Český Spielberk o 36 let starší. A stačilo pár peněz a ne stovky milionů na natočení krásného a ftipného filmu.

Barbar Conan (1982)

Průměr s bezkonkurenčním Arnoldem. Kdyby Conana hrál třeba Sly Stalone dal bych o jednu hvězdičku méně. Nic proti Stalonovi, má i pěkné filmy.