MyPupa

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 11.10.2019  20:37
    Přes prsty (2019)

Komedie roku z toho teda nebude. Ale úplně špatně to taky není. V první polovině filmu jsem přemýšlel, co tím chtěl básník říci, druhá půlka už byla lepší. Mám rád Langmajera a tak bylo celkové vyznění na 50%. Ale příště lépe! :-)

• 11.10.2019  20:30
    Premiér (TV seriál) (2019)

Ten pán je nemocnej a měl by mu někdo pomoci. Až pro něj pojedete, stavte se prosím i na Hradě. Ty dva si budou na dvojlůžkáči rozumět. Stydím se, že jsem stejné národnosti.

• 3.10.2019  20:57

ZKLAMÁNÍ. Nevím, proč bych se měl na film dívat. Má dvě charakteristické roviny - násilné scény (aneb jak někoho skopat do bezvědomí) a neustálou sprostou mluvu. Sice filmem probíhá zajímavá (a politování hodná) rovina hlavního hrdiny, který si z dětství odnesl zátěž, kterou není schopen v dospělosti překonat. Nejlepším okamžikem filmu jsou krásná prsa Kateřiny Janečkové:-) Ale to je fakt málo. Slabých 40%.

• 6.7.2019  20:55
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Úžasná životní pravda. Měli bychom se dívat každý měsíc a stále si ji připomínat.

• 29.4.2019  21:25
    Pašerák (2018)

Převládá u mě mírné zklamání. Svou kvalitu film má, herecký vykon Clinta jako vždy výborný, dějová linie trochu slabší. Čekal bych výraznější vyvrcholení. Nemůžu dát víc než 60%.

• 22.4.2019  15:05

Hodně povedený film. Na jedné straně výborné komediální scény a zábavný příběh, na druhé mrazivý pohled do americké černošské nesnášenlivosti. Když si člověk představí, že toto byla realita, tak z toho mrazí. Vysoce oceňuji herecký výkon vyhazovače a řidiče pianisty Toniho Pyska. Na tento film se s radostí podívám za pár let znovu. Dávám 90%.

• 22.4.2019  14:59
    Teroristka (2019)

Chtěli jsme nedělní odpočinkovou komedii, hodnocení na ČSFD také nebylo špatné a tak jsme vyrazili na Teroristku. Musím říct, že bohužel. Jediné co oceňuji je herecký výkon Ivy Janžurové, ale tím to končí. Jakmile začne scéna, kdy chce Janžurová zabít vlivného podnikatele, zavání to až trapností. Přivírám obě oči a dávám 45%.

• 2.3.2019  23:58

Dost těžko hledám slova. Šel jsem do kina s očekáváním vysokého hodnocení diváků, ale zklamání je veliké. Místo humoru jsem viděl mnoho trapnosti. Dávám 20% a ani nevím za co😕

• 25.12.2018  22:01
    Čertí brko (2018)

Vánoční pohodička, která neurazí ani nenadchne. S přihlédnutím k faktu, jaké pohádkové nesmysly se dneska točí, jde o docela povedený kousek. Jako vždy je výborný Ondra Vetchý, musím říci, ač ho považuji za neherce, líbil se mi i Jan Cina. Mé sympatie má i Judit Bárdos, ta je pro mě vždy příjemným osvěžením. Tudíž pohádku jemně doporučuji a dávám 65%.

• 24.11.2018  20:11

Srovnání se starými díly pokulhává. Humor se jaksi vytratil🙄

• 18.11.2018  19:39

Krásný životní příběh plný energie a uměleckých schopností Freddieho. Úžasná kamera, každý detail má svůj smysl. Šel jsem do kina plný očekávání a to se přesně splnilo. Na konci se podařilo parádně spojit hraný příběh s koncertem Aid Live, při písničkách jsem měl celou dobu husí kůži. Nějakou dobu jsem přestal Queen poslouchat s větší intenzitou, tento film mě opět nahodil zpět do mladých let, kdy jsem Queen více poslouchal. Za mě jde o jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Dávám 95%.

• 21.10.2018  21:58

Komentář píšu skoro po dvou měsících, co jsem film viděl a musel jsem na něj jít podruhé. Fakt mě to dostalo. Spojení charizmatického Bradley Coopera a Lady Gaga si naprosto sedlo a udělalo na mě velký dojem. Byl jsem opravdu překvapený, jakou kvalitu dokázal ve své režisérské prvotině zvládnout Bradley Cooper, myslím, že nám ještě ukáže věci. Druhým velkým překvapením pro mě byl jeho zpěv, mráz mi běhal po zádech. Stejně tak oceňuji Lady Gaga za její herecký výkon (a samozřejmě pěvecký). V její podobě je vidět, co s člověkem udělá showbyznys. Ve filmu se mi líbila, byla přirozená a sympatická. Normálně ji vnímám jako extravagantní zpěvačku a nikdy jsem si ji výrazněji nevšiml. Celým filmem se linou osudy hlavních hrdinů a dostávají se do naprostého protikladu. Zatímco slavný Bradley uvadá zásluhou alkoholu a zdravotních problémů, Lady Gaga se naopak stane slavnou. Je smutné sledovat na jedné straně slávu Gaga a osud Bradleyho. Do dneška mám husí kůži při poslechu Shallow nebo Always Remember Us This Way! Dávám 90%.

• 12.10.2018  13:26

Po zhlédnutí traileru jsem si říkal, že je to další česká pitomost. Pak jsem se s podivem díval na hodnocení na ČSFD a poslechl si doporučení kolegy. Na film jsme vyrazili a udělali dobře. Pokud se jdete dobře pobavit a nebudete se zabývat smyslem děje, tak jste zvolili dobře. Velmi vyzdvihuji herecký výkon Anny Polívkové, role je na ní jako dělaná. Také jsou velmi trefně vystiženy rozdíly mezi ženami a muži, je zvolena taková forma, že se smějí obě pohlaví. Dávám 75%.

• 3.8.2018  10:26

Na film jsme se vydali s očekáváním, že se po delší době podíváme na kvalitní český film. Bohužel jsme byli zklamáni, odcházíte z kina a pokládáte si otázku, co tím chtěl autor říci. Pozitivní je, že se alespoň celou dobu díváte na krásu Judit Bárdos a Terezy Voříškové:-)

• 14.7.2018  21:04

Těžká tématika, výborně zpracováno. Až mrazí, když si člověk uvědomí, do jakých sraček se dá spadnout. Sice jsme z kina nedocházeli moc naladěni, ale je užitečné film zhlédnout. Moc se nám líbil Švehlík v hlavní roli. Dávám 85%.

• 24.6.2018  21:56

Hodně průměrný film. Vypnuli jsme ho po 30 minutách. Z většiny scén tryskala až trapnost. Dávám 30%.

• 24.6.2018  19:30
    Wind River (2017)

Hodně dobrá kriminálka. Ale připravte se na ponuré prostředí a drsně podanou realitu. Velice umně napsaný příběh, kdy hlavní hrdina, po vlastní zkušenosti skýtající smrt dcery, řeší tu samou událost s policajtkou FBI. Dávám 90%.

• 23.6.2018  17:27
    Máš ji! (2018)

Byli jsme zklamáni, téma se dalo lépe zpracovat. Pár vtipných věcí ve filmu bylo, ale celkové vyznění slabé. Dávám 50%.

• 7.12.2017  20:13
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Televizní špína, aneb jak zajistit sledovanost jakýmkoli způsobem.

• 18.11.2017  08:07

Pro mě mírné zklamání. Patrná snaha přiblížit se Pelíškům ne vždy vyznívá dobře. Ale pokud je cílem si dvě hodiny oddechnout, tak to je správná volba. Dávám 50%.

• 10.11.2017  22:36
    Milada (2017)

Začátek filmu mi přišel nezáživný, postupem času se kvalita zlepšovala. Neseděla mi role A. Geislerové jako soudkyně. Bez ohledu na kvalitu filmu je dobré si připomenout, co tady bylo za dobu. Všem kritikům současných poměrů doporučuji shlédnout. Dávám 70%.

• 28.10.2017  19:17

Příjemná oddychovka, která nemohla dopadnout jinak než dobře. Vhodně zvolené herecké obsazení.

• 20.8.2017  22:54

Jsme rádi, že jsme na filmu byli, na druhou stranu nebudu mít asi chuť si ho pustit v budoucnu znovu. Velmi dobrý herecký výkon malého chlapce. Jako výborný bych označil výkon Oldřicha Kaisera. Jeho charisma naprosto perfektně pasuje do role, kterou dostal. To naopak nelze říci o Tereze Voříškové v roli matky. Od první minuty mi nepasovala jako partnerka Ondřeje Vetchého. Věkový rozdíl je mezi nimi velký a Terezina role byla těžko uvěřitelná. A myslím, že to nebylo způsobené jejím hereckým výkonem, ale špatnou volbou režiséra. Jako vždy mě u filmů tohoto žánru přepadne uvědomění si, jak se vlastně máme dobře, a jak byla doba válečná složitá. Dávám filmu 70%.

• 12.3.2017  20:47

Výsledný dojem z filmu je velmi dobrý. Omar Sy je skvělý, Gloria je roztomilá. Silný příběh o životní pravdě, kéž bychom si z něj vzali ponaučení a opravdu ŽILI. U filmu jsem si znovu uvědomil, že se člověk stále za něčím honí, není ochoten vystoupit z hlubokých brázd životních "jistot", než aby podniknul životní dobrodružství a hledal cestu ke štěstí. Začátek filmu se mi trochu táhnul, ani komedie, ani drama, ale pak Vás to dostane do děje a do konce už vše běží dosti rychle. Určitě doporučuji ke shlédnutí.

• 22.1.2017  20:38

Váhali jsme, zda jít do kina a nakonec jsme udělali dobře. Film je vtipný, má to i solidní děj. Někdy jsem si sice připadal jako u Ordinace v růžové zahradě, ale celkově nám film vyzněl pozitivně.

• 16.1.2017  22:05
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Mirka Spáčilová nebude mít dobré spaní. Zatím pomalé, bez šťávy. Některé scény zavánějí velkým amatérismem. Moc nevěřím, že se to výrazněji zlepší.

• 22.12.2016  20:13

Naprosto úžasný příběh, skvělé herecké představení hlavních hrdinů. Bohužel se ČT nepovedl dabing. Viděl jsem ještě druhou verzi a ta byla podstatně lépe dabovaná.

• 22.12.2016  20:01
    Stážista (2015)

Povedený příběh. Pro strávení příjemného večera ideální.

• 15.12.2016  14:09

Koukat se na to dá, film obsahuje několik výborných vtipů, dobré herecké obsazení. Celkově je to taková slepenina. Dávám 50%.

• 14.12.2016  09:26
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Viděl jsem dva díly a má to nápad. Člověk musí v hlavě sestoupit o několik úrovní níže a pak ho to bude bavit. Zatím hodnotím velmi vydařeně.

<< předchozí 1 2