Miluj mě, prosím (2004)

Jednoduchý příběh, složité pojetí, rozporuplný výsledek.

Mimo zákon (2005)

To jako vazne? Opravdu? Spacey? Freeman? To jim nekdo unesl domaci mazle? Malem jsem si u tohodle kvazifilmu samovolne vykloubil celist jak nudny byl. Timberlaka by meli zavrit do kotce, aby neprivadel hodne lidi k chuti se zabit. Dve hvezdicky ani nevim za co. Prvni mozna za napadity (komercne) nazev a druha za delku.

Mistr kickboxu (1992)

Prvni film na kterem jsem byl v kine, otec u nej usnul.

Mlha (2007)

Rikate si, takhle prece nikdy nemuzou vypadat prisery z jineho sveta ktere nas prijdou vyhubit...tech chapadel uz prece jenom bylo hodne. Mozna ona nepravdepodobnost ve vas potlacuje vuli vcitit se do tehle reality, co vas ale do ni vtahne je ona silena zenstina povazijici se za vyslankyni Boha. Po chvili ji i chapete a castecne davate za pravdu, celou dobu byste ji ale nejradeji predhodili krveziznivim bestiim. The Mist vypraveni v klasickem sci-fi duchu ala hvezdna pechota, kdy brouci prebiraji silu nad vesmirem, presto vyvrcholeni neurazi.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Jak jde doba, dospivaji i Sandlerovy komedie, takhle je jeste hodne naivni, nektere seky jsou ale k posrani (John McEnroe preskakujici taxik nebo magicke okamziky rodinneho sluhy v podani pozdejsiho Zohanova soka-teroristy).

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Az prilis velka ulitlost, presto Bredak i Angie hraji mile podle sebe.

Mr. Sunshine (2011) (seriál)

What have you done Chandler? Hrůza a děs se mnou cloumá, čtvrtý díl jsem už ani nedokoukal. Tahle bída že pochází s Perryho hlavy? Ze stejné, která kořenila jednotivé díly Friends? Neuvěřitelné.

MTV Movie Awards 2008 (2008) (pořad)

Johnny Depp se svym prekvapujicim vzezreni i podekovanim prevalcoval vsechny.

Mulholland Drive (2001)

To byl složitý film, složitý, i já jsem s ním měl problémy. Btw. pan režisér je magor.