Once (2007)

Spielberg ma inspiraci na rok? Ze by se snazil ucit cesky? Marketa ma pekny irsky prizvuk, mozna az moc pekny, kdo ji ma pak verit ze je emigrantka hledajici nove zacatky.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Vsichni jsme ovce, az na vepre, ti jsou breakdanceri.

O život (2007)

Njn typicky cesky film. Rychle tocte dokud stat dotuje. Premotivovanym reziserum a producentum nasrat.

Pokerový král (2007)

Ulítle vtipná, s originálními charaktery a nepředvídatelným koncem komedie o profesionálním pokeru, až se nechce věřit, že v posledním záběru nevyskočí Will Ferrel.

Pokoj 1408 (2007)

Prekvapko. Sice hledac duchu Cucack mohl zustat delsi dobu v klidu a nevysilovat hned pri prvni anabazi s oknem, ale i tak slusna podivana. Zjeveni sice nahaneji strach, ale jsou vlastne neskodna az na prapodivnou prihodu ve ventilaci. Zlom pulhodiny pred koncem potesil divaka dozajista stejne jako chlapce s kladivy a majzliky

Pozemšťan (2007)

Uzasny film hlavne svou jednoduchosti, jak po strance rozpoctu a vypravy, tak i co se lehkosti z jakou do sebe zapadaji jednotlive dejove pochody tyce. Jsou filmy, ktere vznikaji podle knih, ale svou delkou je nedokazi prekonat. Man from Earth je protipolem, kniha by patrne byla prilis natahnuta a s tim jak by bylo nutne dej prodluzovat by prichazely i prilis ujete souvislosti. Jak snadne je natocit film odehravajici se v jedne mistnosti, bez triku za par dnu. Zde si jsou ceska a americka filmografie rovna, dockame se nekdy genialni jednoduchosti i v ceskem podani?

Ratatouille (2007)

I pres kratke zaspani uprostred filmu dokazala ma pritelkyne vydrzet az do konce filmu, coz se rovna skutecnemu zazraku, nelze tedy hodnotit jinak

Rozsudek smrti (2007)

Tolik klišé a předvídatelných okamžiků jsem naposledy viděl při sledování páření paviánů při poslední návštěvě prvního kanálu TV Nova.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Preci jen delka podkopava nohy a kvalita tak ztraci stabilitu. Navic film prichazi v dobe, kdy uz je uroven serialu hodne pod svym prumerem.