Útěk do divočiny (2007)

Uz dlouho jsem se u filmu takhle nenastval. Slibne hodnoceni melo zarucit silny zazitek, misto toho sledujeme prazdne trampoty jednoho hlupaka, ktery nema o principu prirody ani potuchy. Nejprve k filmu samotnemu, obcas jsem se az vylekal jake ulety si reziser (strihac, kameraman) dovolil. Pribeh se nam snazi nakukat, ze bysme se meli vsichni sebrat a tahnout do divociny, nicmene nam taky sdeluje, ze bysme neprezili ani tyden. Chovat se stejne jako hlavni predstavitel, radeji bych si to hodil na nejblizsi borovici. Chapu, ze se chce maximale oprostit od vseho konzumniho a co nejvice splynout s prirodou. On se ale do ni vydava absolutne nepripraven, nepoucen, pouze s nadsenim (vyhnanim od rodinne situace?). Jeho nesmyslne jednani snad muze omluvit mladistvy vek, presto zbavit se veskerych penez a posleze s udivem zjistit, ze bez nich to preci jen nepujde, je fakt napresdrzku. Kdyz se konecne rozhodne vyrazit na vysnenou Aljasku splynout s prirodou v jeji nejcistsi forme, zasekne se u nalezeneho autobusu, obrovskeho pouta s civilizaci. Misto, aby pristresku vyuzil max na prezimovani a dal se vydal zit svuj sen, zacne se tocit v kruhu az do uplneho vyhladoveni. Chlapce nakopal bych te za tu tvou hloupost do kouli. Nelibilo se mi tve nadseni s jakym kolem poskakuje, okukavas rostliny a zabednene nevnimas okoli, ktere se ti snazi predat kus zivotniho moudra. Aspon, kdyby sis vzal sul na toho losa, kdyz uz jsi tahl pytel ryze...Tak nasrany jsem nebyl dlouho.

Útok na Bílý dům (2013)

Šmarjájozef, to už kačer Roland neumí natočit záběr bez digitální retuše. Místy jsem měl pocit, že sleduju béčkovou osmdesátku, viz. přílet trojice black hawků v grafice, která by nestačila ani na MoH...Z rádoby vtipných vsuvek bolí uši a pálí oči. Rolande už snad i stačilo, na vrátnici Kobry 11 čeká Helmut s penzičkou...

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

1. a 2. série je jasná. Plné kýble přicházejí s 3. sérií. Doporučuji se nejprve podívat na druhý díl Zeitgeistu resp. část o CIA. Najednou si uvědomíte že 3. série je vlastně mrazivým dokumentem o tom, jaká je dost pravděpodobně pod povrchem skutečnost.

Vlk z Wall Street (2013)

Božský macho masterpiece, u kterého se muži královsky baví a ženy nelibě šklebí. Leo se drží vrcholu a ještě dlouho tam nikoho nepustí.

Vnitřní nepřítel (2005) odpad!

Kejsy "Kurva" Rajbek je maslo nejvetsi a tenhle bijak plesnivy chleba. Neda se to zrat.

Vzpomínky (2006)

Slusny Timecop, jenom ten Van Damme je nejaky opaleny.

Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie (2004)

Zajimave, ze se z nepouziteho materialu dal natocit dalsi film. Kde je Will Ferrel tam je sranda, i kdyz Lost Movie neni lepsi nez prvni dil, i tady se naslo par scen ku zasmani, treba jizda autem kde se David Koechner vyznava k lasce k Ferrelovi, aniz by byly jeho city opetovany, nebo kdyz se zpravari ztrati v horach a dojde na myslenky zabit a snist jednoho clena ansamblu, pritom celou dobu za zady Ferrela jakoby nic vykukuji reklamni sloupy Burger Kinga. cekal jsem, ze se opet objevi konkurencni skupiny a dojde ke gladiatorskemu boji, bohuzel Ben Stiller musi stacit.