3 dny na zabití (2014)

Logika sice hned na zacatku neskocila na spatny trolejbus, nicmene humor, nadsazka a sviznost v tom nejely s ni. Dve poznamky z branze: 1. Vytah nepojede, kdyz ma otevrene sachetni dvere, 2. Vytah neujede do spodni stanice, kdyz mu odstrilite lana.

30 dní dlouhá noc (2007)

děsivé, děsivé, DĚSIVÉ. Ben Foster stejne jako v 3:10 to Yuma hraje hnusaka, ze bych ho uz v druhem zaberu utopil v septiku.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Nejvetsi ubulena limonada co jsem za posledni dobu videl. Crowe a Bale museli cist scenar potme v tunelu jinak to nechapu. Od prvnich minut jsem tomu nejak nechtel verit stejne jako bych neveril ze nekdy budu muset dat spatne hodnoceni filmu s Balem.

36. komnata Shaolinu (1978)

Na dědově čtyřhlavém videu jsem s dědou sjížděl jednu kung-fu akčňárnu za druhou. Jediných 36 komnat mi utkvělo v paměti. Po shlednutí jsme si já i děda byli jisti, že na nás nikdo nemůže, že odteď máme prostě kung-fu v krvi:)

96 hodin (2008)

Prvni pulka je az nesnesitelne polopaticka. Ano chapeme, ze pouto mezi otcem a dcerou je silne, takhle obsahle se mi naposledny pokouseli vysvetlit graficky prubeh trojnasobnych diferencialu. Po pulhodinovem pruplachu, uz musi byt i poslednimu zabednenci z jeskyne jasne ze Liam pujde pres lotky, kolena, patere, aby dostal svou dcérku nazpet. Co se konfrontace macho-a-macho tyka, je prijemne sledovat, ze mu prakticky po celou dobu, krom posledniho bose, neni nikdo roven. Dejove se vsak Taken vubec nelisi od jakehokoliv Casey-kurva-Rybeckovskeho filmu, Liam Neeson je prece jenom lepsi herec nez vazolam Steven Seagal.