Útěk ze Sibiře (2010)

Hodně odlišné od knižního originálu, který jsem přečetla jedním dechem. Téma nás ohromí, jak by ne, útěk z nelidské Sibiře až do Indie, to je síla. Film se mi líbil, i když jsem ho neustále srovnávala s knihou, ale tak už to bývá. A taky mě pořád napadaly ty samé myšlenky: Opravdu se to stalo? Slawomir Rawicz byl obviněn, že si celý příběh vymyslel a z gulagu neutekl, nýbrž z něj byl pak spolu s ostatními zhruba tisíci vojáky propuštěn po útoku Německa na Sovětský Svaz. Ať už to bylo jakkoliv, obviněn byl až po své smrti, tak k tomu nic nestačil říct.

Zhubni, nebo přiber! (2008) (pořad)

Sice vůbec nerozumím této dietologické metodě a ta postarší ženská co má vedle sebe ty tři slizský "zajíčky" mě neuvěřitelně sere, občas se u toho dobře usíná. A člověk se nestačí divit, co za hnusy v té Británii lidi jí.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Nevím proč, ale Pojišťovna štěstí mi, jako jediný seriál, tak nějak přirostl k srdci. Asi proto, že byl jeden z těch prvních a děje se odehrávali v opravdových bytech, ne v "Ikeových studiích". A Alenu Antalovou mám ráda pro její přirozenost.

Ulice (2005) (seriál)

Přestala jsem dívat už dávno, hned po tom, co seriál opustil Pavel Kříž. Do té doby se mi to zdálo vcelku dívatelné občas, ale pak hrůza děs.

Hasta la vista! (2011)

Úžasně ulítlá chromajzlovská road movie! Fuck doctors, fuck Ryanair a hurá se setrou inzulínkou do Španělska! Kluci si to užili naplno a do konce a tak to má být!

Ve stínu (2012)

Velký zážitek! Kromě hereckých výkonů a velmi zdařilého vystižení doby mě zaujala hudba, díky které jsem u některých scén téměř přestávala dýchat. Zdařilá práce!

Partička (2011) (pořad) odpad!

Na co si ti kašpaři pořád hrajou?? Ne a ne a ještě jednou ne! Nejsem žádná intelektuálka, ale takovýto druh humoru opravdu ne.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Japonci jsou opravdu zvláštní a tak trochu šáhlí.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Nemohu jinak než se smát cizímu neštěstí. Úžasné komenty moderátorů! A z těch obřích balónu jde fakt strach!