Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Takhle ošklivě okopírovat zahraniční ošklivku,to je ještě ošklivější.. Pro mě nezajímavý a trapný seriál. 0*

Megan Leavey (2017)

Pro IDIOTY,na které jsem v některých komentarich narazil- Stačí si občas přečíst článek k filmu,kde máte taky třeba napsané,ze je film natočený podle skutečné události... Tudíž nepochopim komenty typu TYPICKA AMERICKA SLAĎÁRNA,,,,,,,ZASE SI AMÍCI VYMYSLELI DOJÁK,a podobný p*čoviny... Co se týká filmu,dojal mě, díky již zmiňované skutečnosti a poutem mezi Megan a Rexem. Ať je to natočené jak chce,hraje kdo chce,psi a války jsou bohužel spojeny už odjakživa, a takový to film nám to alespoň připomene, že za nas lidi ti chlupáči bojují každý den, a zachraňují životy..5*

Evoluce (2001)

2,5* za průměrnou zábavu a průměrný příběh tohoto filmu.

Věznice Bangkok - hotel all inclusive (2004)

Snad se Majkl dostal uz ven.. Tresty neskutečné, možná by bylo vhodne takové tresty dávat i u nas, hlavně politikům..4* za hezký dokument!

Věznice (2000)

Pěkný vězeňský film, příběh,podle mě průměr zasloužený.3*

Gangster Ka: Afričan (2015)

Snad jeste lepsi nez Gangster Ka,bezva hlášky a takovýhle gangster žánr se mi prostě líbí, takhle to proste údajně vše mělo být:-).. 4,5*

Gangster Ka (2015)

4,5* za bezva show ze světa "mafie" a bombastický výkon Čermáka

Columbo (1971) (seriál)

Detektivní seriál,ktery je pro mě rozhodně na "bedně".. Columbo je prostě svůj a ma sve nezaměnitelné kouzlo detektiva ktereho nikdo nikdy nenapodobí.4*