Nějak se to komplikuje (2009)

Ty vole, Street a Baldwin. Sice komedie a romantická, ale s tímhle pěkným obsazením si to přece nenechám ujít. Teď už vím, že příště klidně nechám.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Dvě a půl hodiny a Donutil téměř nesleze z pódia. Co víc si přát.

Nebojte se tmy (2010)

Pearce vždy vypadal jako úchyl, ale tady ho fakt vyšperkovaly do Echt úchyla..Blahopřeju. A ta malá čubička nebyla vo moc lepší. Ale atmosféru to celkem mělo a ty přerostlý filcky taky ušly..

Jonesovi (2009)

Pěknej námět, pěkně zahranej i obsazenej, ale dokurvenej typicky americkým koncem. Hvězda dolů..

Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti (2008) (TV film)

Má to svoje kouzlo a oproti moderním animovaným snímkům i vtip a sympatický příběh. S ideální stopáží perfektní kombinace.

Herkules a Minotaurovo bludiště (1994) (TV film)

Nejdřív se hádají kdo bude vládce bohů a pak se jdou seřezat klackem. Každopádně sem to do konce nedal.

Chceš pěstí? (2013)

Chápu. Kdyby pod snímkem byl podepsanej kdejakej vošoust z Hollywoodu, už by místní elita sypala jeden pětibod za druhym. Ale vzhledem k tomu, že to režíruje nějakej Eran Creevy už to prostě musí automaticky s bodem dolů. A to asi nepochopim. Asi to bude tím, že se neřeší atomovky a různý jaderný hračičky. Neříkám, že je děj bůhví jak originální, ale nepokulhává za žádným líp hodnoceným snímkem. Spíš naopak. K tomu vynikající duo McAvoy a Strong. Asi si nedokážu vzpomenout za poslední dobu na dvojici, která mě víc bavila. Ale to je hold názor můj jakožto uživatele s uslintanejma 12ti bodama. Ale to mi je buřt......Nehledě na to, že českej název překládala asi nějakej mamrd. No? moc to teda nesouvisí...

Nezvratný osud 5 (2011) odpad!

Ouuu. Po pravdě bych si radši přál zhebnout v autobuse. Klidně, ať mě rozjede sebevětší budr, než abych absolvoval znovu, nebo další díl série. Je to prostě jako kdyby vzali první díl série a solidně si s ním vytřeli prdel. U pětky vlastně několikrát.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Asi dvakrát sem se zasmál. To je ale príííma. Hathaway pěkná a Carell pořád čurák. Co víc dodat. Tenhle vošoust mi prostě nesedne, ani kdyby hrál v sebelepším snímku..