Zbav se svých miláčků (2013)

Profesionálně zvládnutý biografický snímek, který ve mě krom vynikajících výkonů nezanechá pravděpodobně žádnou stopu. Možná i vzhledem k tomu, že informace ohledně beat generation a ostatních záležitostí mi jsou jaksi cizí.

Americká panna (2009) odpad!

Stupidní. Neříkám, že si rád dopřeju podobnou blbost, ale tohle bylo vážně moc. Vtipný momenty sem ani nezaregistroval. Až taková to byla sranda...

Neviditelný muž (1933)

Má to spád, promyšlený příběh a na svou dobu dokonalé triky, které i o téměř osmdesát let dokáží vzbudit obdiv. Před tímto klobouk dolů. Kevin Bacon a jeho Muž bez stinu samozřejmě s bambulí taky dolů..

Sajonara icuka (2010)

Zpočátku lehce utahané a čím hlouběji jste ve snímku ponořeni, tím víc chápete záměr autora a zjišťujete, že to tak musí být. Téměř dokonalá podívaná, v níž jediná vada na kráse je pomalý rozjezd té nejdramatičtější části a vzápětí její rychlé vyprchání. V A moment to remember je to začalo rozjíždět trochu dříve a proto to na mě působilo víc emočním dojmem než zde. Ale stále nadstandardní podívaná s příjemně nemilým dějem a nádherným obsazením. (myslím tím především dámské obsazení).

Monstrum Hwayi (2013)

U korejský kinematografie mám problém s orientací. Vždycky mi trvá, než začnu poznávat lidi. Jsou přece jen všichni na černo a s černejma očima..Ale udělal sem si dokonalej systém v rozpoznávání osob na plátně. A to podle bundy. Jo já vím, je to dokonalý. Prostě ten v hnědý je fízl a ten ve školní uniformě(nééé tenhle ) je dobrák. Po tom se mi koukalo hnedle lépe, na tento snímek plný akce, rodinných hodnot a lekce korejštiny.

Neprůstřelný mnich (2003)

Kuvavoe...To snad nemyslíte vážně? Pochopím ty přehnané fajty, ale co tam kurva dělá nacistickej vole Roden? Ne že by mu role neseděla, ale ne v téhle kung fu(ck) nazi sračce.

Neodvratná pomsta (2009)

Jééééé. Kuba. No přece ten jak se svezl na lodi plný teploušů . No to ho muselo poznamenat kluka jednoho opálenýho. Musel si pak ještě dokázat, že je chlap tak se musel zaplést s tim skoro nejdrsnějším frajerem, aby mohli nasrat toho ještě drsnějšího. Ty vole Harvey???? nejseš na tyhle hovna starej??? V jednoum filmu s Johnnym Messnerem? ALe chápu, peníze docházej a těch rolí je už asi taky po skromnu. Celkově vzato......píčovina, ale podívejte se sami....

Mrtvý sníh (2009)

Vynikající historické drama z částečně druhé světové války s prvky hororu a vše zasazené do zimní norské krajiny podpořeno vynikajícími hereckými výkony, propracovaným scénářem a soundtrackem, ve kterém o metal není nouze, dělá z toho snímku o přežití událost života. Ba ne. Je to píčovina, ale na dvojku se těším.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Asi je ještě brzy hodnotit, ale proč ne. Po prvních šesti dílech nadprůměrná spokojenost. O to větší, že je seriál z české produkce. Neříkám, že všechny díly jsou nabitý humorem, ale opravdu slabší jsou ve finále zatím dva. Zbytek jsem se bavil, možná i proto, že trochu vím jak to v podobném bussinesu běží. Uvidíme jak dopadne druhá polovina, ale věřím ze s hodnocením dolů nepůjdu.