Ohnivé ulice (1984)

Jsou dva druhy oldschool filmů. První jsou ty, jenž čím jsou starší, tím lepší. Prostě nám zrajou a svojí kvalitu dokazují mnohdy o necelé století později. A pak jsou tu filmy jako Ohnivé ulice. Ty čím jsou starší, tím víc jsou k smíchu a to určitě není ta správná zábava jakou tvůrci zamýšleli. Chápu, že v osmdesátémčtvrtém si nejedna mamina trhala rodidlo na Dafoe v modrý ústřici v latexovejch teplákách a nejeden honibrk neslintal nad Amy, kterou zrova propustily z armády a vzápětí z kriminálu, ale doba je teď jinde. Stejně jako tento snímek. Ten je taky už jinde...

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Ty vole Geeno.... vyser se na akční film a zůstaň u Stuarta Littla. Role uťápnutý maminy ti asi sedí o něco víc.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Když já nevím. Stejně jako v PP se pořád chodí a mě už to tolik nebaví. Ve finále není žádná změna oproti PP. Všechno na jedno brdo akorát, že zde je víc rádoby atraktivních hovadin, které působí spíš směšně než zábavně. Děj nepřekvapil. Samá chůze a nesmysli. Ale na druhou stranu ty skoro tři hodiny utekly a musím říct, že míra sraní nedosahovala ani poloviny mé stupnice, ikdyž párkrát se přibližovala. Podruhé už to nejspíš neuvidím.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Jeden z mála filmů, ve kterém mi nevadí Ben Stiller, jeho smysl pro humor a ani romantická linka filmu. Film plynul a já se bavil. Ale pořád to bude taková ta Stillerovina, na kterou po čase zapomenete a ten jeden moment, který si pravděpodobně budu pamatovat mé hodnocení už neovlivní.

Hra na utrpení (2008)

Chcete říct, kdy by hra na utrpení byla daleko větší? Kdyby snímek měl stopáž o deset minut delší. To by teprve bylo utrpení. Takhle prostě nic. Žádná novinka, žádný výkony (nepočítám hrudník hlavní postavy) a žádná zábava. Prostě další z řady filmů kdy jedinej plus je krátká stopáž, která i tak je dost dlouhá.

Nakažení smrtí (2008)

Sanatorium, je už samo o sobě zajímavé téma, že není potřeba zombíků. Film pak stojí za hovno a nápad, obsazení Stormaera a ani ta kozatá čubička tomu nepomůžou. Není divu, že se režisér Buhler do další práce nehrne..

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Teď už se jen poplácat po ramenou a pochválit se, jak jsme té americké nižší třídě pěkně postavily baráček co dokáže léčit rakovinu a finančně zajistit rodinu po dalších x generací. Škoda, že maminka po show začne hledat zábavu v chlastu a fotřík u hracích automatů. Děkujeme Tyi. Stálo to za to...

COOL NEWS (2014) (pořad)

....aneb tak šel čas s primou cool.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Oproti ordinacím, poutům, vztahům a podobným věcem určitě o stupínek lepší, ale vzhledem k tomu, že chybí hodnocení jako třeba megaodpad nebo kurevskej odpad, musím zůstat "pouze" u odpadu.