Raubíř Ralf (2012)

Pěkná pocta videohrám. Ale to je tak vše. Jinak jde o klasickej animovanej příběh, akorát jen v jinačím prostředí.

Jako za starejch časů (2012)

Tři vynikající herci, kteří se mohou pyšnit soškou Oscara se spolu sešli na starý kolena ve snímku Stand up guys a rozjely tak pořádnou rozlučkovou párty, která se jen tak nevidí. Parta důchodců si chce užít jak za starejch časů a prostě se jim to vydařilo. Pěkný, zábavný, hláškama bohatý a akorát dojemný. To mi prostě k zábavě stačí.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Prozatím pořad vypadá celkem zábavně, ale tak trochu mám pocit, že postupem času bude tato zábava ohraná a tak si hodnocení nechám, až bude odvysíláno o něco víc dílů, než jenom dva. Ale každopádně příjemná změna. A mimochodem pořad není na české televizi, ale na primě. To jen pro upřesnění. Nebo se pletu Pildo?

30 minut po půlnoci (2012)

Bigelow se pouští do čím dál tím odvážnějších témat. Začátek vynikající, aneb pojďme si všichni zahrát waterboarding. stačí nám kbelík, voda, ručník a nějaký dobrovolník. Střed filmu trochu váznul, ale o tom je hold kancelářská práce a konec se zase vyvedl. Sečteno podrtženo. Slušá podívaná, kde se něco i dozvíte a rozhodně neurazí. O to lépe se na to kouká, když to natočí ženská. Pěkná práce a Jason Clarke palec nahoru.

Zabiják Joe (2011)

Pěkně vyjebaná rodinka, resi ještě vyjebanější situaci, aneb náš synek je tak trochu dement a zase kuje nějaký pikle. Ale oni takový pikle se daj i celkem dosrat a ejhle. Oni se vážně dosraly. Celkově trochu nuda, McConaughey nezajímavej a Hirch nudnej, ale konec fajn.

Patrola (2012)

Čtyři lidi, čtyři samopaly, dva cíle a ani jeden zásah. Tak to už chce hodně talentu. Příjemná akční jízda, která je pěkně vyvážená, ne až tolik americká se zajímavou ústřední dvojicí a zajímavým, lehce dojemným koncem. Povinnost pro každého městského strážníka.

Komando (1985)

Není nad to si občas pustit Komando a kochat se Arnieho bicákama.

Fotři jsou lotři (2010)

Je smutný, jak se kvalitní herci jako De Niro, Hoffman a Keitel nacpou do takový píčoviny. Přitom jednička byla tak fajn.

Pí a jeho život (2012)

Hezky se na to kouká, ale pravděpodobně si z filmu víc nevezmu. Prostě takovej ten filmeček, kterej je hezky natočenej a vizuálně zajímavej, ale za pár dní si na něj pravděpodobně ani nevzpomenu.

Černej Dynamit (2009)

50% Supercool, 50% Kung-fu, 100% Dynamite!!