Mistr (2012)

Za zmínku stojí především výkon Joaquina a Philipa. Celkově je film, sice zajímavej co se týče námětu, ale nudnej co se týče zpracování.

Přežít! (2008) (seriál)

Kde sou kurva mrtvoly?? Na to že vychcípala skoro celá planeta je mrtvejch nějak moc málo..

Ve stínu (2012)

Halk: Pánové, co kdyby ste mě umlátily? Ale né, stačí když nám dáš tu kulku a my přimhouříme očka..Pronesl šerif STB. Přísahám, nebudu se bránit, pojďte. Pořád škemral Hakl. Ale tak proč ne, přece je to váš nejlepší detektiv ne? Povoloval Bareš. načeš odcházely do místního kumbálu. Slibte mi něco klucí. Natočte o mě pak nějakej film, a kdyby se někdo ptal, tak že to bylo hrdinský co?? Až na finále slušná práce a na český poměry nadstandart. Vynikající výprava, kostýmy a prostě celková vizuální scéna společně s výtečnou hudbou je na jedničku. Doufejme, že do budoucna nás bude čekat ješte něco lepšího od pana Ondříčka.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Nacpu si držku plnou alobalu, nechám se seřezat od judisty a nakonec se budu hlásit tím, že budu uchcávat na nějakej senzor. A to vše pro to, aby sem ve finale, mohl spálit jakože pravejch osmdesát litrů a dvacet si odnést. Trapárna s ješte trapnější Pizderkovou.

96 hodin: Odplata (2012)

Po vynikající jedničce přichází super zklamání. Liame. Nejseš na to trochu starej???

Den v Jurjevu (2008)

Člověk by se hned do Jurjevu nastehoval. Vodka, jeden větší trouba než druhej. Místní šerif se zrovna vrátil z kriminálu a jedna barva na vlasy. Super místo na žití. Až na to, že sem vlastně moc nepochopil o čem to je, tak se to dalo zkouknout až do konce..

Naboř a ujeď (2012)

H O V A D I N A a nebejt toho debilního policajta, nestálo by to ani za ty dvě hvězdičky. Z žánru road movie hodně slabej odvárek.

Ripper Street (2012) (seriál)

Je fajn si občas pustit seriál, kterej není roztahanej na stovky dílů a neřeší se v něm pořád ty samý věcí. Navíc je to pěkně obsazený (sice mi MacFadyen mi zpočátku neseděl) a dobře zahraný. Vše zasazeno do krásného britského prostředí dělá z Ripper street adepta na pátou bambuli. Uvidíme.