Let (2012)

Whip věděl, že jinak se toho nezbaví, tak to vyřešil trochu ráznějším způsobem, aneb než někoho (v USA) pomluvit, byť posmrtně tak radši do basy. I tam se dá léčit. každopádně zajímavé, ale kecy typu boží moc a za všechno může bůh mě vážně sraly. Ale kokainem proti chlastu..Proč ne.

Argo (2012)

Po přečtení Verbalova komentáře, jsem se opravdu soustředil a Affleckovo výraz. A ať se to líbí či ne je to pravda. Ale i přes nijaký výraz ve tváři se mi film líbil a celkový dojem z filmu mi to ani v nejmenším nekazilo. Pěkná podívaná, napínavá a sympaticky zrežírovaná. Co Affleck nedokázal před kamerou, dokazuje za ní a věřím, že nám ještě pár kvalitních snímků Ben představví.

Barton Fink (1991)

Musím si to nechat projít hlavou.

Velcí bratři (2008)

Seann William Scott dokáže ze sebe dostat mnohem víc. Mnohem. Tady to šlapalo na polovinu, což je škoda. Pár vtipných scén ale bylo.

Kat: Válečná zóna (2008)

Film se nese v duchu předchozího Punishera, avšak Ray Stevenson je o něco málo charismatičtější a do role "kata" víc hodící se. Jinak je to prach-prostá střílečka, kde je o vystříknutý mozky a amputace údů postaráno. Dokonce i hlavní padouch byl celkem fajn a soundtrack vynikající. Ale je to prostě žánr filmu, kterej u mě většinou na víc jak 4 hvězdy nedosáhne.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Moderní pojetí gangsterského žánru. Je jasný, že všichni budou porovnávat Gangster squad s klasikou jako Kmotr, Zjizvená tvář a podobné klenoty. Ale to nejde. Přece jen rozdíl dvaceti a více let je prostě znát a doba je hold jinde. Gangster squad je taková mafiánská oddychovka, kde nic neřešíte a jen se kocháte akcí a Tommygunem. Pár slabších míst bylo (dva Tommyguny v ruce? to i přijde jako píčovina, ale budiž..), sem tam i nějakej ten patetickej žvást, ale v rozumné míře. Celkově vzato pěkná podívaná, že i možná jednu bambuli přihodím. Dokážu se představit, že podobnej příběh by v rukách Quentina Tarantina byl hotovej klenot.

Machři (2010)

Oddychovka