Raubíř Ralf a internet (2018)

Příšerná nuda, která má při vstupu do internetu pár docela zajímavých nápadů, ale ve zbytku filmu už nemá vůbec co nabídnout. Tedy s jedinou vyjímkou, kterou je fantastický crossover Disney princezen, které si zaslouží minimálně nějaký společný speciál, protože jsou zdaleka to nejlepší na celém filmu. Vyplatí se kvůli nim koukat na celý film? No za mě rozhodně ne, protože mě stálo opravdu hodně sil, abych film vůbec dokoukal. Filmu také vůbec nepomáhá, že má minimálně 3 různé dějové linky, které však nejsou navzájem propletené, ale navazují jedna na druhou, jakmile ta předchozí skončí. Jinými slovy v každé třetině jde o něco jiného, takže to působí více jako seriál, než film. Navíc je to celé zbytečně dlouhé, bez zajímavého příběhu, až na vyjímky bez nápadů, a téměř celý film úplně bez vtipu. Nejvtipnější na celém filmu je potitulková scéna, kteoru jsme však mohli vidět už v trailerech. Slabší 2* 35%

Raubíř Ralf (2012)

Výborný námět, ale provedení docela pokulhává. Kdyby si někdo trošku lépe pohrál s tempem filmu, a kdyby film od půlky nepůsobil jakoby mu došli všechny nápady, tak by to celé mohlo být o dost lepší. Navíc mám pocit, že tu bylo výrazně méně humoru, než v jiných animácích. Slabé 4* 70%

Šestý smysl (1999)

No po místních reakcích jsem čekal mnohem mnohem víc. Vlastně je to strašně jednoduchý a přímočarý film, který mohl být klidně o půl hodinku kratší, protože nemá, krom závěrečného twistu, moc co nabídnout. Atmosféra je sice fajn, ale jinak je to docela nuda, ve které se nic moc nestane. Na samotný závěrečný zvrat jsem přišel už po 20. minutách a pořád jsem přemýšlel, zdali tam náhodou není něco víc, protože mi to přišlo, až moc jednoduché a do očí bijící... No a ono to bylo opravdu tak jednoduché. Možná to bude tím, že jsem na film koukal až teď po tolika letech, kdy už jsem pár šokujících závěrů, které změní pohled na zbytek filmu viděl, ale tady mi to přišlo fakt hodně očividné. Slabší 3* 55%

Nic nás nerozdělí (2012)

Výborně zpracovaný příběh podle skutečné události, kterému vévodí hlavně věrohodné zpracování celé události. Navíc má děj skvělé tempo, takže nehrozí, že byste se při sledování nudili. O to víc mě na konci filmu zamrzelo, že film neskončil o chviličku dříve. Film se totiž v posledních cca 10-15 minutách změní na zbytečně nastavovanou kaši, která už jaksi nemá divákovi vůbec co říct. Jenom díky tomu filmu nedávám plné hodnocení. 4* 80%

Ďábel (2020)

To se nám tu ale sešlo deviantů a nešťastných náhod. Abych pravdu řekl podstatnou část stopáže mě film nebavil. V podstatě mě začal bavit, až když se na scéně objevil Tom Holland, jehož postava byla taky jediná, která byla výrazněji prokreslaná, a které se dalo nějakým způsobem fandit. Jenomže ten se na scéně objeví, až po první hodině... Ve finále, ale ten film zase tak špatný nebyl, ale určitě by se dal i výrazně zkrátit. Bylo tu pár dějových linek, které byly úplně zbytečné a nebyli ničím zajímavé. Třeba šerifova linka. Jak se film blížil do finále tak už začali i některé dialogy znít dost nevěrohodně. Některé postavy se zkrátka museli něco během krátkých rozhovorů dozvědět, a tak se obyčejné rozhovory najednou nesmyslně stočí k něčemu co je nutno říct. A to ještě do neuvěřitelných detailů, aby náhodou nikomu nic neuniklo. Což akorát přidávalo na nevěrohodnosti oněch dialogů. Celkově vzato však shlédnutí filmu nelituji, ale že bych film úplně doporučoval, to se říct nedá. Slabší 3* 50%

Chicagský tribunál (2020)

Skvěle obsazený a slušně řemeslně natočený film podle skutečné události, o kterém se však rozhodně se nedá hovořit jako o něčem speciálním co by musel každý vidět. Námět, zpracování, děj a postavy bohužel nejsou tak zajímavé, aby se o filmu dalo mluvit jako o něčem převratném. Největším kladem snímku je jeho hvězdné obsazení a určitá nadsázka, díky čemuž je zde velká pravděpodobnost, že vás snímek nebude nudit. Na jedno shlédnutí, ze zajímavosti o skutečné události, docela slušné. Slabší 4* 70%

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Marně jsem přemýšlel za co dát 1*. Za to, že jsem viděl 5 epizod a nebyl jsem tím zcela znechucen? No ale k čemu to je, když to není vůbec vtipné. Z celých 5ti epizod byla snad jen jedna scénka, která by se z dálky dala považovat za zábavnou. A co hůř některé scénky zcela postrádali pointu. Jakože skutečně prostě žádnou neměli. Tele Tele tento "pořad" nesahá ani po kotníky. ODPAD!

Kingsman: Tajná služba (2014)

Šílená, energická, akční, ulítlá špionážní jízda, která od začátku do konce nezpomaluje a ve všem co předvádí je téměř perfektní. 5* 91%

Wonder Woman 1984 (2020)

Tak jo.. Tohle bylo o tolik horší, než jsem si vůbec představoval. Když jsem začátkem roku prohlásil, že Birds of Prey je svým stylem vyprávění neuvěřitelně otravný film a kvůli tomu ho už nikdy nechci vidět, netušil jsem že neuplyne ani rok abych si přál, při sledování jiného filmu, raději koukat znovu na něj. WW1984 je jeden z nejhorších komiksových filmů, které kdy vznikly. Vytvořit tak neuvěřitelně prázdný a naivní film, plný špatných tvůrčích rozhodnutí a absolutního nevyužití úplně čehokoliv co se ve filmu objeví.. to už je opravdu umění. Nad 151 minut dlouhou stopáží už pak zůstává rozum stát úplně, protože si upřímně myslím, že by tenhle námět v tomhle provedení nesnesl ani 60 minutový animák. Naštěstí mohu prohlásit, že když film neuvidíte, tak vůbec o nic v rámci kontinuity DCEU nepřijdete. Takže si udělejte laskavost a filmu se zdaleka vyhněte. 1* 12%

Dunkerk (2017)

Marně přemýšlím za co bych dal filmu třetí hvězdičku. Ano film má několik působivě natočených scén, ale jinak vlastně vůbec nic nenabízí. Akce ve filmu není, děj také ne a střihy mezi jednotlivými linkami jsou dost chaotické což nepůsobí vůbec dobrým dojmem. Celkově je Dunkerk hrozná nuda, která sice vyobrazuje reálný obraz války a obsahuje pár působivých scén, ale jinak film nesplňuje nic co byste očekávali od válečného filmu. Chápu, že to byl Nolanův záměr, ale to neznamená, že mi to musí být pochuti. Nebýt Zimmerovi hudby a těch pár působivě natočených scén šel bych s hodnocením ještě níž. 2* 40%