Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Saw byl vždycky známý skvělými pastmi a šokujícím koncem. Pasti zůstaly dobré, ačkoliv vám postav není ani trošku líto, což v předchozích filmech bylo, ale když člověk přijde na rozzuzlení celé zápletky v půlce filmu, to asi nebude dobrá vizitka. Navíc Chris Rock je takovej neherec, až to není hezký. Za tohle by zasloužil zlatou malinu. Ale moje chyba, v traileru jsem si ho spletl s Chrisem Tuckerem, tak jsem měl asi vyšší očekávání. 30%

Arrow - Série 4 (2015) (série)

První polovina a poslední 2 díly teda nebyly špatný, ale to nezachrání celou sérii. Seriál měl skočit perfektní 2. sérií. //40%// Jestli v 5. sérii neumře Felicity nebo neskončí alespoň s flashbackama, tak to bude leda tak na odpad.

Takoví normální zabijáci (1994)

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal a zřejmě oprávněně. Měla to být nejspíš satira na média a násilí, ale podle mě příliš přehnaná. Sotva jsem to dokoukal do konce, ale ve vězení to začalo být zajímavé, bohužel jen nějakou tu chvíli. Ani se nedivím, že se to Tarantinovi nakonec nelíbilo. Jedna hvězdička za úvodní písničku a druhá za šíleného Roberta Downeyho Jr. /40%/

CBGB: Kolébka punku (2013)

Film je spíš takový dokument o punku. Žádný drama se nekoná jak by člověk očekával (prostě tu jen sledujete jak Hilly, majitel klubu, pomalu krachuje, nakonec samozřejmě ke krachu nedojde), což je sice škoda, ale i tak film zabaví a to díky svojí hudbě. Hudba je tu prostě perfektní a navíc se tu dozvíte spoustu informací o punku. Film se sice snaží zpestřit zajímavým komiksovým pojetím, ale né že by to zrovna fungovalo. Navíc herci taky parádní, hlavně Rickman. /60% a klidně bych do toho šel znova, kvůli hudbě/

Reportér (2012)

Nechápu jak takhle dobří herci mohli hrát v takové srač*e. Celých 87 minut se tam nic nedělo, nechápu označení thriller. Až v závěrečných 20ti minutách to dostalo šťávu a něco se tam dělo. Kdyby se film nesl v duchu posledních 20ti minut bylo by to klidně na 5*. Dávám 1* za hotelovou scénu, herce a těch posledních dvacet minut. Jo a celkem mě překvapilo jak dobře hrál Zac Efron (v muzikálu ze střední úplná katastrofa). //20%.

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Ani nevím, kdy jsem naposledy viděl takto brutální a násilný film. Příběh s Carlotonem začínal jako hooligans (prostě ty týpci, co se rvou na fotbale) a pak přerostl ve válku mezi mafiány(Turky bych fakt naštvat nechtěl, jejich praktiky ve filmu byly opravdu nechutný). K dokonalosti chybělo málo. Třeba když Patt a Tony dostali v další půlce větší slovo než sám Carlton, štvalo mě to, protože Pat a Tony byli hold debilové, co brali drogy a mlátili každýho, kdo se na ně špatně podíval, zejména Patt. Ale na druhou stranu se mi líbil konec. A jak bylo ve filmu řečeno : ,,JSEM ZE STARÝ ŠKOLY A ZAŽIL JSEM UŽ VŠELICOS. ZMRDI JAKO PAT TATE TADY BYLI A BUDOU. A VÍŠ CO? ANI JEDEN TADY NEBYL VĚČNĚ. NA KAŽDÝHO DOJDE“ // 80%.

Krásno (2014)

Asi po polovině filmu jsem to vzdal, tohle prostě nemá cenu dokoukávat.

Babel (2006)

Slabé čtyři hvězdy. Celkově byl film hodně dobrej, ale trochu mi kazí dojem příběh o mladé hluchoněmé Asiatce. Vůbec mě nebavil a ničím nezaujal. Ovšem příběh o chlapcích, kteří trochu blbli s puškou a omylem se dostali do maléru byl hodně zajímavý. Amores Perros jsem hodil čtyři hvězdy, ale za to opravdu hodně silný čtyři hvězdy, kdyby to na konci neztratilo tempo dal bych i pět hvězdiček a proto tady dávám hodně slabé čtyři hvězdičky. 60%